Nakladatel: JaS

Nakladatelství JaS se zaměřuje na českou beletrii pro čtenáře od tří do sta let. Nevyhýbá se ani literatuře přicházející ze zahraničí. Vydává knížky začínajícím autorům i díla, na která se trošku zapomnělo. Nabízí autorům služby při vydávání vlastních děl samonákladem – poskytuje jim za úplatu plný nakladatelský servis od zpracování rukopisu po tisk (obchod je pak na autorovi samém). Jde o malé nakladatelství s roční produkcí do dvaceti titulů.

https://www.facebook.com/jasnakladatelstvi/


JaS - Nejnovější knihy

knihaProstě na mě zapomněli knihaVzpoura strašidel / Kristýna se (ne)v(z)dává! knihaMy z Roztok a ze Žalova knihaTo si piš!

JaS - Související články

Historické naladění na víkend

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Historie je nevyčerpatelnou studnicí nápadů a inspirací. My vám dnes představíme hned čtyři historické romány a vy tak prožijete dávná dobrodružství a třeba se i zasníte, jaké by to bylo, kdybychom mohli minulost upravovat podle svých přání.

Ukázka z knihy To si piš! (Ivona Březinová)

To si pis nahled

Spisovatelka Ivona Březinová nedá na tužky dopustit. Už jako malá je neustále třímala v ruce, psala a malovala. I teď při sobě nosí různé tužky, pera či propisky. Jaká je s nimi zábava, zjistíte díky pracovním listům, které obsahují celou řadu zajímavých úkolů, hádanek a rébusů.

Pohádkový svět plný snění

To si pis nahled

Už vás omrzelo pouhé čtení pohádek? Rádi byste je také tvořili a máte v hlavě plno nápadů? Stačí vzít do ruky tužku a papír a ta pravá kouzla mohou začít! Díky pracovním listům s úkoly, hádankami a ilustracemi si užijete spoustu legrace.

Poznáváme svět

S-romany-do-vsech-koutu-sveta

Svět kolem nás je plný zajímavostí, které čekají na své odhalení. Takové město Roztoky má za sebou nejen bohatou minulost, na území celé republiky lze zahlédnout celou řadu zajímavých ptáků, a ač se to občas nezdá, lidstvo má s přírodou plno překvapivých pojítek.

Ukázka z knihy My z Roztok a ze Žalova (Marie Kšajtová)

My z Roztok a ze Zalova

Hrdina Tonda provede dětské čtenáře svým rodištěm – městem Roztoky ležícím nedaleko řeky Vltavy. Nechybí v něm jak zajímavé příběhy, tak i mapa městečka. Sama autorka knihy v Roztokách žije už přes dvacet let a našla v něm zalíbení.