Vyhrajte záchrannou výpravu hraničáře Halta

ledova-zeme-audiokniha-perex
Mladý Will se stal zajatcem hrozivého kapitána Eraka. Hraničář Halt se však rozhodne, že svého učně zachrání, a je ochoten kvůli tomu porušit i přísahu. Bude tento risk a vypovězení ze země k něčemu dobré, nebo Halt s Horácem do Skandie dorazí pozdě?

Nebezpečná cesta do Skandie

Will a Evanlyn plují do Skandie jako zajatci hrozivého kapitána skandijské vlčí lodi Eraka. Halt přísahal, že Willa zachrání, a udělá vše, aby slib dodržel – dokonce poruší přísahu hraničáře a král ho za to vypoví ze země. Horác, který rovněž chce jet hledat Willa, se k němu připojí a oba společně zamíří do Skandie přes Galiku. Cestou je neustále obtěžují potulní rytíři, neblaze proslulí jako lupiči a hrdlořezové. Horác však o bojování už něco málo ví a díky svým neobyčejným schopnostem začne brzy přitahovat pozornost rytířů a válečníků na míle daleko. Přijedou do Skandie včas, aby zachránili Willa před životem v otroctví?

 

Ledová země

Autor: John Flanagan

Vydalo: vydatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Překlad: Zdeňka Tenklová
Délka: 8 hodin 50 minut
Vydáno: 2/2021

Přečtěte si více o audioknize Ledová země, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan (1944) je australský spisovatel. Nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Ledová země

Hraničářův učeň Will se dostal do potíží – spolu s princeznou araluenského království Evanlyn se stali zajatci a nyní mají být na vlčí lodi dopraveni do Skandie, kde budou prodáni do otroctví. Halt přísahal, že Willa bude chránit, a pro to, aby svůj slib dodržel, je dokonce ochoten porušit přísahu hraničáře. K jeho záchranné misi se připojí i Horác, kterého se pro jeho neobyčejné schopnosti vyplatí mít po boku. Bude to ale stačit k tomu, aby Willa zachránili? To se dozvíte ve třetí audioknize ze série Hraničářův učeň, která navazuje na předchozí díly Rozvaliny Gorlanu a Hořící most.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Ledová země vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Ledová země
probíhá od 19. března do 1. dubna 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Ledová země

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLedová země
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2021

Napsat komentář