Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Firewall

První úmrtí muže u bankomatu se zdá jako nešťastná náhoda, ale brzy dojde k dalším a dalším případům, o kterých komisař Wallander začíná být přesvědčený, že mají souvislost. Je tomu skutečně tak? Na to pojďte přijít společně s ním.

Série vražd ve Skåne


Kurt Wallander v boji proti těm, kdo využili zranitelnosti moderního digitalizovaného světa.

Muž se zastaví u bankomatu, aby si vybral peníze, a nepochopitelně se zhroutí mrtvý k zemi. Vypadá to jako nešťastná náhoda. V téže době napadnou dvě dospívající dívky taxikáře tak brutálně, že záhy v nemocnici zemře. To už není náhoda, nýbrž jasná vražda.

Místní policii, která dívky okamžitě zadrží, šokuje jejich lhostejnost a necitelnost. Krátce poté postihne kraj Skåne rozsáhlý výpadek proudu. Když však do trafostanice u Ystadu dorazí technik energetické společnosti, čeká na něj děsivé překvapení.

Komisař Kurt Wallander je přesvědčený, že všechny tyto události spolu nějak souvisejí. Jenže stopy vedou k jistému počítači a komisař není zrovna fanouškem moderní techniky. Musí se spolehnout na jiné, což se mu vůbec nezamlouvá. Wallander ví, že čas nemilosrdně ubíhá. Případ nabírá katastrofických rozměrů, pachatel se ukrývá v anonymitě kyberprostoru a před policií je neustále o krok napřed…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Firewall.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nejnovější případ pro komisaře WallanderaDo soutěže bylo odesláno 1398 tipů.

Kdo vyhrál?

Viera01 (1398), dudovka (1398)

Správná odpověď

Kolikátou knihou s komisařem Wallenderem je Firewall?
Firewall je osmá kniha.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeFirewall (Mankell, Henning)
Případy komisaře Wallandera 8
Kurt Wallander v boji proti těm, kdo využili zranitelnosti moderního digitalizovaného světa. Muž se zastaví u bankomatu, aby si vybral peníze, a nepochopitelně se zhroutí mrtvý k zemi. Vypadá to… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.