Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 klasické sci-fi romány Ztracený svět

Vydejte se na dobrodružnou výpravu a setkejte se s tvory, kteří by dávno naši planetu obývat neměli. Kdesi v Jižní Americe totiž podle všeho dodnes žijí dinosauři, a přestože podle všech je to nesmysl, profesor Challenger již organizuje výpravu.

Cesta do hlubin Jižní Ameriky


Podivínský profesor Challenger získá věrohodné informace, že se v Jižní Americe nachází náhorní plošina, na které stále žijí dinosauři. Většina odborné veřejnosti se mu vysměje, ale přesto dokáže získat prostředky na zorganizování výpravy, která by měla tento zvláštní fenomén prozkoumat. Cesta za tajemstvím ztraceného světa může začít.

Ačkoliv je sir Arthur Conan Doyle známý hlavně jako otec geniálního detektiva Sherlocka Holmese, za pozornost rozhodně stojí i jeho romány. Dobrodružná kniha Ztracený svět patří do série příběhů o profesoru Challengerovi. Námět izolované prehistorické enklávy inspiroval později i další autory – nejznámější je jednoznačně film Jurský park podle literární předlohy Michaela Crichtona.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Ztracený svět.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o dobrodružství profesora ChallengeraDo soutěže bylo odesláno 945 tipů.

Kdo vyhrál?

ALk (945), morkpetr (945), Nellinka (945)

Správná odpověď

Ve kterém roce vyšel Ztracený svět poprvé?
1912
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZtracený svět (Doyle, Arthur Conan)
Podivínský profesor Challenger získá věrohodné informace, že se v Jižní Americe nachází náhorní plošina, na které stále žijí dinosauři. Většina odborné veřejnosti se mu vysměje, ale přesto dokáže získat prostředky… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.