Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Básník

Dominik Dán promítnul do krimipříběhu Básník mnoho ze svých vlastních zkušeností. Nováček na oddělení vražd Richard Krauz se stává podezřelým z vraždy a jediní, kdo mu věří, jsou jeho kolegové. Podaří se jim prokázat jeho nevinu?

Báseň jako jediná stopa


Po akci Rusalka se mladý Krauz rozhodl zůstat na oddělení vražd. To ovšem spolu s Burgerem netušili, že pár dní nato je čeká případ, který prověří nejen jejich odborné schopnosti, ale i to nejdůležitější v práci detektivů – vzájemnou důvěru. Hned v začátku své kariéry na oddělení vražd musí Richard Krauz projít tvrdou zkouškou. Jeho smysl pro spravedlnost naráží na tehdejší právní systém, na „spravedlnost" měřenou podle socialistických norem. Je podezírán z několika vražd mladých dívek a ve svízelné situaci mu jsou ochotni pomáhat pouze jeho nejbližší kolegové. Ti mu navzdory chatrným důkazům zachovají svou kolegiální důvěru, zatímco vrah na sebe upozorňuje jednou stopou – básněmi, které jim posílá.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Básník.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte nový případ slovenského oddělení vraždDo soutěže bylo odesláno 1165 tipů.

Kdo vyhrál?

Gudrun (1165), godzilla (1165), jar1 (1166)

Správná odpověď

Jak se jmenovala zavražděná žena nalezená v lesíku?
Diana
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBásník (Dán, Dominik)
Po akci Rusalka se mladý Krauz rozhodl zůstat na oddělení vražd. To ovšem spolu s Burgerem netušili, že pár dní nato je čeká případ, který prověří nejen jejich odborné schopnosti,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.