Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy S Madame Chic doma

Zažijte radost v každém dni díky radám inspirovaným Madame Chic. Zorganizujte s jejich pomocí domov, svůj šatník i svou duši. Pečujte o sebe a najděte něco pozitivního i na rutinních úkolech a uvidíte, že běžný den se rázem změní v zábavné dobrodružství.

Tajemství šťastného rodinného života


Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? Od té doby již uplynulo moře času a spousta věcí se změnila. Jennifer dostudovala a s manželem a dvěma malými dcerkami a pejskem se usadila v domku na předměstí. Inspiraci od Madame Chic ale čerpá neustále. Však jak jinak zvládnout práci, rodinu i péči o domácnost a zůstat přitom chic? S Madame Chic doma Jennifer odhaluje tajemství šťastného a naplňujícího rodinného života. Vysvětluje, že ranní odchod z domova nemusí být jeden velký chaos, že zůstat chic je možné i s minimem času a námahy, že při troše přemýšlení se dá domácí večeře podávat každý den a že drobnosti jako hudba a voňavé svíčky udají celému rodinnému večeru ten správný tón. Okouzlující a užitečná knížka je uspořádána podle radostí, které můžeme objevovat v průběhu všedního dne. Překypuje nápady, nabízí seznamy skladeb, recepty, kosmetické tipy a další užitečné rady, které pomohou zdánlivě nesnesitelný den postavit na hlavu a vykouzlit z něj zábavné dobrodružství.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu S Madame Chic doma.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte inspiraci od francouzské Madame ChicDo soutěže bylo odesláno 853 tipů.

Kdo vyhrál?

jiji (853), lebroka (853), kinki (853)

Správná odpověď

Kdy se Jennifer L. Scottová věnuje projektu jedno uklizené zákoutí denně?
Každé odpoledne.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeS Madame Chic doma (Scottová, Jennifer L.)
Rodinný život po francouzsku aneb Jak udržet chic sebe i svůj domov
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.