Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Světec

Napínavá kniha od uznávané autorky severské krimi Carin Gerhardsen zavede vyšetřovatele i čtenáře mezi úplnou spodinu a do míst, kam by za normálních okolností snad nikdy nešli. Pomůže jim to k vyřešení záhadné vraždy oblíbeného muže?

Vražda za svitu měsíce


Je čas dovolených, ale kriminální komisař Conny Sjöberg svolá svůj tým detektivů. Za svitu srpnového měsíce byl po večeru stráveném ve společnosti přátel zastřelen milovaný a respektovaný otec rodiny Sven-Gunnar Erlandsson. Kdo si mohl přát Erlandssonovu smrt? Jediné, čeho se dá chytit, je rozmáčený kus papíru a balíček karet, které se našly v kapse oběti. Mohla vražda mít nějakou souvislost s pokerem? Byl Erlandsson falešný hráč, který zašel příliš daleko a byl popraven kulkou do hlavy? Nebo se stal obětí někoho z lidí, které navštěvoval v ghettu obytných přívěsů v lese Huddingeskogen? Vyšetřování zavede Hammarbyjské policisty do hrůzostrašných míst, kam by nikdy předtím nevkročili, a do společnosti lidské spodiny, kterou si neuměli představit.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Světec.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o další případ švédských vyšetřovatelůDo soutěže bylo odesláno 1357 tipů.

Kdo vyhrál?

botka (1357), Anicka59 (1358), lebroka (1358)

Správná odpověď

Ve kterém městě se odehrává první případ Hammarbyjské policie?
Katrineholm
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSvětec (Gerhardsen, Carin)
Hammarbyjská série 4
Je čas dovolených, ale kriminální komisař Conny Sjöberg svolá svůj tým detektivů. Za svitu srpnového měsíce… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.