Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Pán prstenů: Dvě věže

Jeden prsten vládne všem a úkolem Froda Pytlíka je tento prsten zničit, aby se jej nezmocnil Sauron. Proto se Frodo vydává na dalekou cestu přes celou Středozem. Vydejte se na cestu s ním s dalšími známými postavami trilogie Pána prstenů.

Vydejte se na cestu za zničením prstenu


Jeden prsten vládne všem, Jeden jim všem káže,
Jeden všechny přivede, do temnoty sváže
v zemi Mordor, kde se snoubí šero se šerem…

V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, aby po mnoha letech padla do rukou Bilba Pytlíka. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.

Dvě věže jsou pokračováním audioknihy Společenstvo Prstenu, v němž sledujeme osudy jednotlivých členů rozpadlého Společenstva. Hobiti Frodo a Sam s Prstenem putují na vlastní pěst do říše Temného pána, zatímco druhé dva hobity, Pipina a Smíška unášejí skřeti, jimž jsou v patách elf Legolas, trpaslík Gimli a člověk Aragorn. Nad celou Středozemí se stahují mračna a nepřítel se snaží všemožně nahlodat odhodlání těch, kteří stojí proti němu.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Pán prstenů: Dvě věže.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o Pána prstenů a místo čtení jen poslouchejteDo soutěže bylo odesláno 817 tipů.

Kdo vyhrál?

vrbik5 (818), Nellinka (818), botka (819)

Správná odpověď

Kterého herce Aleš Procházka nedaboval?
Bradley Cooper
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePán prstenů: Dvě věže (Tolkien, John Ronald Reuel)
Jeden prsten vládne všem, Jeden jim všem káže, Jeden všechny přivede, do temnoty sváže v zemi Mordor, kde se snoubí šero se šerem… V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.