Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 severské krimi Andělíčkářka

Opravit dům po rodičích a strávit v něm poklidný život se zdá na začátku jako vcelku jednoduchý úkol. Jenže záhy se promění v noční můru a hlavní hrdince a jejímu manželovi nezbývá nic jiného, než se pustit do pátrání, co se událo v minulosti.

Záhada, která měla zůstat neobjasněná


O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala jen roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba do domu vrací, aby se zde s manželem usadili. Společně se pustí do rekonstrukce domu, během které po nich někdo střílí a dokonce se je pokusí podpálit. Pod starou podlahou v jídelně najdou zaschlou krev. Erika s Patrickem rozplétají při vyšetřování žhářského útoku i linii druhého tajemného případu, ve kterém se zlo přenáší po generace z rodičů na děti.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Andělíčkářka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o další napínavou severskou krimiDo soutěže bylo odesláno 1647 tipů..

Kdo vyhrál?

batole (1649), rebo (1649), petervillain (1659)

Správná odpověď

Kde leží ostrov Valö?
přes záliv od Fjällbacky
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAndělíčkářka (Läckberg, Camilla)
O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala jen roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba do domu vrací,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.