Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 fantasy Psí zima

Příběh Romea a Julie v novém kabátě – tak by se dala nazvat fantasy kniha od české autorky Petry Neomillnerové. Jak dopadne láska mezi zaklínačkou a jejím úhlavním nepřítelem vampýrem? To už si pojďte přečíst sami.

Fantasy příběh zaklínačky Loty plný akce a napětí


Krásný kultivovaný muž a žena, která žije jen rvačkami a miliskováním po hospodách? Vampýr a zaklínačka – lovkyně nestvůr? Touha si nevybírá a Lota s Urianem se jako Julie a Romeo fantaskního světa vyrovnávají s nenávistí svých soukmenovců, intrikami i rozdílností povah.
Střet světů, mrazivý dech zimy, který svede pod jednu pokrývku i nepřátele a válka hladových se sytými, krutých se zoufalými. Jsou vampýři sadistické zrůdy, nebo zjemnělí požitkáři? Zvítězí povinnost a přísahy, cit a touha po klidném životě, nebo všechno pohltí krvavý zápas bez pravidel?

Ve spolupráci se společností Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Psí zima.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte fantasy příběh o zakázané lásceDo soutěže bylo odesláno 986 tipů.

Kdo vyhrál?

fiserovam (986), brkoslaw (986), atabana (987)

Správná odpověď

Jakou střední školu vystudovala Petra Neomillnerová?
knihovnickou školu
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePsí zima (Neomillnerová, Petra)
Krásný kultivovaný muž a žena, která žije jen rvačkami a miliskováním po hospodách? Vampýr a zaklínačka – lovkyně nestvůr? Touha si nevybírá a Lota s Urianem se jako Julie a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.