Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Erilian 3 – Střípky hvězd

Svět magie, i když v trochu modernější podobě, než byste čekali, vás opět přivítá ve svých uličkách. Těmi se můžete toulat společně s hrdinkou Fínkou, se kterou se podíváte na křídlech létajícího medvěda i na Ledový kontinent.

Závěrečné dobrodružství


Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie. Magie starší než vznešené město Erilian. Přichází ale doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí tramvaje a čarodějové poslouchají jazz. Na dávné časy a legendy se skoro zapomnělo. Nikdo nemá tušení o chystané pomstě, o spolku Maskovaných gentlemanů ani o pěti hvězdách, které se na obloze pomalu ale jistě seskupují do jedinečné liniové konstelace.
Vydejte se s Fínkou na noční toulky křivolakými erilianskými uličkami, vyplujte proti proudu Velké řeky do Západní Avalonie a na křídlech létacího medvěda odhalte tajemství dalekého Ledového kontinentu!

Ve spolupráci se společností Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Erilian 3 – Střípky hvězd.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si závěr české fantasy sérieDo soutěže bylo odesláno 614 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (616), charles88 (617), svetlu (618)

Správná odpověď

Vyberte nepravdivé tvrzení:
Edrik Resian vystoupil z tramvaje číslo 7.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeErilian 3 (Janišová, Tereza)
Střípky hvězd
Fínka se umí ohánět smyčcem i dýkami a v žilách jí koluje magie. Magie starší než vznešené město Erilian. Přichází ale doba krátkých vlasů a krátkých sukní, v ulicích jezdí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.