Umění kreslit – manga

Naučte se kreslit mangu krok za krokem

zobrazit info o knize
Nakladatelství Zoner Press
Vydáno   5/2023
ISBN 978-80-7413-541-5
Překlad Němečková, Pavla
Vydání 1.
Počet stran 144
Vazba brožovaná
Formát 217×279
Doporučená cena 389 Kč

O knize

Chcete se naučit kreslit originální postavy ve stylu japonské mangy? Láká vás vymýšlení vlastních scén? Pak je tato příručka právě pro vás!
V knize Umění kreslit – MANGA (The Art of Drawing Manga) najdete 35 návodů a více než 100 užitečných tipů, díky kterým si osvojíte základy kreslení archetypálních postav se zajímavými charaktery a zjistíte, jak na ty nejzajímavější akční pózy. Autorka a ilustrátorka Talia Horsburghová vám ukáže, jak vytvořit celé scény od nuly, díky čemuž posunete svoji tvorbu na novou úroveň!
Ať jste fanoušek mangy, kterému nechybí zkušenosti, anebo zvídavý začátečník, díky této knize budete umět vytvářet poutavé scenerie a psát jednoduché dialogy.
Čekají na vás pasáže věnované kreslení výrazů, účesů, oblečení, doplňků, ale i zvířat. Zároveň se dozvíte, co dělá padoucha padouchem a jak přenést jeho zlověstnou osobnost na papír. A protože každý svět potřebuje svého hrdinu, v knize najdete kapitolu věnovanou hlavním charakterům. Víte, jak se odlišují od těch vedlejších?
Jednotlivé kapitoly mapují tvorbu postav od jednoduchých čibi až po detailnější scény. Autorka vám také poradí, jak si vytvořit svůj vlastní styl a jak se inspirovat u ostatních.
Bonusem jsou šablony na konci knihy, které vám pomůžou v procvičování vašich dovedností!

Doporučení:
Share

Související články