Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   4/2019
ISBN 978-80-7565-488-5
Překlad Grygová, Bronislava
Vydání 1.
Počet stran 498
Vazba vázaná
Formát 130×205
Doporučená cena 398 Kč

O knize

Jacob a jeho podivní přátelé jsou zpět!
V sázce je teď víc než kdykoli předtím. Dvojí život, dávná tajemství a svět bez pravidel.
Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal – na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní přátelé s ním a snaží se co nejlépe splynout se světem normálních. Ovšem bezstarostné dny na pláži a poznávání reálií 21. století brzy přeruší objev – podzemní bunkr, který patřil Abeovi, Jacobovu dědečkovi.
Na povrch vycházejí překvapivé informace o Abeově dvojím životě, dávná tajemství se odhalují přímo před očima. A Jacob začíná poznávat nebezpečný odkaz, který zdědil a který byl jeho součástí dávno předtím, než vstoupil do časové smyčky slečny Peregrinové.
V sázce je teď víc než kdykoli dříve. Jacob a jeho přátelé jsou vrženi do temného světa amerických podivných – do světa, v němž existuje jen několik ymbryn a téměř žádná pravidla. V brilantním pokračování úspěšné série o podivných dětech slečny Peregrinové na vás čekají nové zázraky, nebezpečí i láska. Příběh opět provázejí zvláštní dobové fotografie, v tomto zcela novém americkém dobrodružství dokonce barevné.

Doporučení:
Share

Související články