Máme to rádi zdravě

Hodně dobré recepty pro celou rodinu

zobrazit info o knize
Nakladatelství Břicháč Tom
Vydáno   9/2018
ISBN 978-80-270-4533-4
Vydání 1.
Počet stran 192
Vazba vázaná
Formát 155×215
Doporučená cena 349 Kč

O knize

Nová kniha Břicháče Toma Máme to rádi zdravě vám opět přináší spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. A hlavně, tento způsob vaření vás začne bavit! Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání.
Co pro vás Břicháč Tom připravil: pečlivě vybrané nové recepty z kuchyně Břicháče Toma, vše z dostupných surovin, které seženete v každém obchodě, jednoduchá příprava, kterou zvládne každý, zajímavé kombinace surovin a nevšední recepty, klasická česká jídla, která znáte z české kuchyně a nyní uvařená v odlehčené variantě, na své si přijdou vegetariáni i masožravci a také milovníci sladkého, kteří se nemusí bát přibírání.
V knize se můžete těšit například na tyto recepty: arašídové tousty, cukeťák, hruškový koláč, rychlá hovězí líčka, skořicoví mini šneci, zdravá sekaná, tvarožník, špenátová roláda, ohnivá mozzarella, palačinkové buchtičky s ovocem.
Knihy Břicháče Toma patří k nejoblíbenějším kuchařským knihám u nás, prodalo se jich přes 390 000 kusů. Oblíbily si je stovky tisíc nadšených čtenářů a získaly několik ocenění Český bestseller.

Doporučení:
Share