Dietnikum

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   10/2018
ISBN 978-80-7565-382-6
Vydání 1.
Počet stran 248
Vazba vázaná
Formát 115×185
Doporučená cena 248 Kč

O knize

Dietnikum je ženské etnikum věčných dietářek stále přibírajících a hubnoucích, chronicky začínajících a vzájemně se podporujících.
Tři kamarádky, tři osudy, jedna ulice. A také děti, radosti, zklamání, manželé a milenci…
Přemýšlíte někdy, co se vlastně děje na upravených zahradách a za nablýskanými okny vilek na předměstích? Doufáte v idylu a barvotiskové štěstí jako z reklamy na střešní okna? Nebo tušíte, že ne vše je tak dokonalé, jako fasády, kolem kterých procházíte? V „naší“ ulici se sešly tři ženy v kritické životní situaci, každá je jiná, ale možná proto je pojí velmi silné přátelské pouto. Mohou jedna druhou vyslechnout, poradit si, nebo si dát třeba na zahradě, poházené dětskými hračkami bramborák. Anebo víno. Otevírá se před námi příběh o lásce, velkém zklamání a ještě větší důvěře. A také o tom, že když někomu vezmete naději, začne se topit. V sobě, v alkoholu…
Známe to všechny – občas potřebujeme pomocnou ruku přátel, někdy pomůžou dětské paže kolem krku a někdy musíme tu pomocnou ruku najít na konci vlastního ramene. O tom a také o hledání lásky je nejnovější kniha Blanky Hoškové.

Doporučení:
Share

Související články