Jak nezemřít

Objevte potraviny, které prokazatelně pomáhají prevenci před onemocněním a prodlouží vám život

zobrazit info o knize
Nakladatelství Noxi
Vydáno   9/2017
ISBN 978-80-8111-390-1
Překlad Nejedlá, Marcela
Vydání 1.
Počet stran 576
Vazba brožovaná
Formát 145×225
Doporučená cena 499 Kč

O knize

Proč se spoléhat na léky a chirurgii, abyste se vyléčili z životu nebezpečných nemocí, když pomocí správných rozhodnutí můžete předejít tomu, abyste vůbec onemocněli?

Kniha JAK NEZEMŘÍT vám dá efektivní, vědecky ověřené rady týkající se životosprávy, abyste se vyhnuli těm největším zabijákům naší doby, kterými jsou srdeční onemocnění, rakovina prsu, rakovina prostaty, vysoký krevní tlak a cukrovka – a ukáže vám, jak ohromně pozitivní vliv může mít prostý výběr jídelníčku na vaše zdraví.

Postavena na nejmodernějších vědeckých studiích, kniha JAK NEZEMEŘÍT prozkoumává všechny nejčastější choroby, kapitolu po kapitole, a prozrazuje, jak a proč nás různé potraviny ovlivňují, a jak vyšší příjem určitých potravin a omezení jiných potravin může dramaticky zmenšit naše riziko onemocnění, a dokonce zvrátit působení nemoci.

S důrazem na individuální rodinnou historii a s vědomím, že každý potřebuje něco jiného, nabízí doktor Michael Greger praktické rady o životosprávě, aby vám pomohl učinit důležitá rozhodnutí týkající se vašeho jídelníčku a vy jste mohli žít delší a spokojenější život.

Doporučení:
Share

Související články