Vyhrajte hraničářskou výpravu po stopách Tennysona

halt-v-nebezpeci-perex
Tennyson, kazatel Nezasvěcených, byl z Araluenu už jednou vyhnán, přesto se sem s hrstkou svých nejvěrnějších nohsledů znovu vrací, aby se zde pokusil získat nové stoupence. Will, Halt a Horác jsou odhodlání mu v tom zabránit, ale podaří se jim to?

Návrat nebezpečné sekty do Araluenu

Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu do Pikty. Jsou odhodláni zastavit kazatele Nezasvěcených a jeho zbylé stoupence dřív, než překročí hranice do Araluenu. V Clonmelu porazil Will jednoho z Tennysonových genoveských nájemných vrahů – jenže ještě dva zůstali naživu. Bude Willovo a Haltovo mimořádné lukostřelecké umění stačit na to, aby je zachránilo před úkladnými vrahy? Nebo má Willův učitel před sebou svůj poslední boj?

 

Halt v nebezpečí

Autor: John Flanagan

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Překlad: Zdeňka Tenklová
Délka: 13 hodin 18 minut
Vydáno: 8/2021

Přečtěte si více o audioknize Halt v nebezpečí, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan je australský spisovatel, který nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Halt v nebezpečí

Napříč zemí sledují Will, Halt a Horác stopu Tennysona, který se chystá v Araluenu získat nové stoupence pro svou nebezpečnou sektu. Už jednou byl kazatel vyhnán a stále se mu daří unikat spravedlnosti, přesto se nestáhl a navíc se neštítí využít služeb nájemných vrahů. Ti jsou ve svém řemesle a vymýšlení vražedných léček zběhlí natolik, že i zkušení hraničáři budou mít co dělat, aby ze střetu s nimi vyvázli živí. Podaří jim zastavit fanatického kazatele Nezasvěcených? To si poslechněte v devátém pokračování úspěšné fantasy série Hraničářův učeň od Johna Flanagana.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Halt v nebezpečí vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Halt v nebezpečí
probíhá od 24. září do 7. října 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Halt v nebezpečí

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeHalt v nebezpečí
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2021

Napsat komentář