Získejte rozhodující bitvu o osud celého vesmíru

nesmrtelnost-perex
Jün Tchien-ming chtěl postoupit eutanazii kvůli smrtelné nemoci, namísto toho se ocitl v přední linii mezihvězdné války a nyní znovu stojí proti nepříteli, který usiluje o zkázu celého vesmíru. Podaří se ho zastavit včas?

Vyhnancem i zachráncem

Jün Tchien-ming se ocitl v přední linii mezihvězdné války: muž, který chtěl kvůli smrtelné rakovině podstoupit eutanazii, byl v podobě holého mozku vyslán do vesmíru s úkolem infiltrovat trisolaranskou První flotilu. Mimozemšťané jej zajali a dlouhá desetiletí podrobovali nelidskému mučení. Tchien-ming nakonec podlehl a svým věznitelům pomohl s obsazením Země, aby zabránil úplnému vyhlazení lidstva.

Trisolarané mu vyrobili nové naklonované tělo a Tchien-ming žil dlouho v exilu coby zrádce lidské rasy. Nyní se však na sklonku života dočká druhého vzkříšení. Bytost, jež si říká Duch, jej naverbuje do bitvy proti nepříteli, který usiluje o zkázu celého vesmíru. Tchien-ming však nechce být znovu loutkou. Tentokrát se bude řídit jen vlastním úsudkem.

 

Nesmrtelnost

Autor: Pao-šu

Vydalo: nakladatelství Host
Překlad: Aleš Drobek
Počet stran: 296
Vazba: pevná
Vydáno: 3/2021
ISBN: 978-80-275-0521-0

Přečtěte si více o knize Nesmrtelnost, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Ukázka z knihy

Hvězdy stále plály jasně, galaxie stále vířila jako mohutná řeka a za každým sluncem se v nezměrných hlubinách kosmu stále ukrývaly nesčetné formy života. Choulily se v rozličných tajných koutech galaxie, rostly, vyvíjely se, bojovaly a zabíjely. Tep života a nářek smrti se rozléhaly touto zapomenutou galaxií stejně jako všemi ostatními.
Tento prastarý a odlehlý vesmír však dospěl ke konci.
Hvězdy v bublině o poloměru deseti miliard světelných let umíraly závratným tempem, jedna za druhou. Civilizace vyhasínaly, galaxie temněly… a vše se vracelo do prázdnoty, jako by nikdy nic ani neexistovalo. Nesčetné životy v oné konkrétní galaxii ještě netušily, že všechno jejich snažení a pachtění, jejich ukrývání a zabíjení pozbylo významu. V širším kontextu vesmíru se měla odehrát strašlivá, nečekaná proměna. Veškerý život měl brzy pominout. (str. 15)

 

Vyhrajte knihu Nesmrtelnost

Jün Tchien-ming chtěl svůj život už dávno ukončit, ale místo toho byl vyslán do vesmíru s důležitým úkolem – infiltrovat trisolaranskou První flotilu. Bohužel však neuspěl, následkem čehož po dlouhá desetiletí trpěl v zajetí nepřítele, až podlehl mučení a stal se tak zrádcem lidské rasy. A ani teď, na sklonku života, mu není dopřán klid, protože se vydává bojovat proti silnému protivníkovi, který chce zničit celý vesmír. Zda se podaří jeho plány zhatit, si přečtěte sami v příběhu navazujícím na bestsellerovou sci-fi trilogii Vzpomínka na Zemi.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Nesmrtelnost vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Nesmrtelnost
probíhá od 5. do 11. září 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 sci-fi knihy Nesmrtelnost

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNesmrtelnost

Pao-šu

Host, 2021

Napsat komentář