Zahrajte si o příběh o hledání odvahy k přijetí reality

zapomenuty-ostrov-nekde-v-pacifiku-perex
Hugo netuší, co si počít s vlastním životem, protože se cítí tak trochu zahnaný do kouta. Naproti tomu jeho otec už má mnohé za sebou a příliš času mu už nezbývá. Co se stane, když spolu ti dva vyrazí na neplánovaný rybářský výlet?

Před problémy se nelze schovat

Otec a dospělý syn se spolu vydávají na neplánovanou rybářskou expedici. Jeden neví, co se životem, a druhému ho moc nezbývá. Oba utíkají před problémy – k nadsázce, humoru i ke vzpomínkám. A přitom si dodávají odvahu k tomu, co budou muset dřív anebo později udělat.

Příběh o tom, že i v beznadějných koncích je vždycky naděje. A taky trochu o tom, že ty nejdůležitější věci v životě se dějí tak nějak mimochodem, a když není kam utéct, je třeba vzít věci tak, jak jsou. Jenom pro ty opravdu nejtěžší případy je tu zapomenutý ostrov někde v Pacifiku…

 

Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku

Autorka: Tereza Dusová

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 232
Vazba: pevná
Vydáno: 7/2021
ISBN: 978-80-271-1719-2

Přečtěte si více o knize Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. A nezapomeňte si také přečíst krátkou ukázku.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Vyhrajte knihu Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku

Hugo i jeho otec utíkají před svými problémy nejen tak, že se společně vydají na neplánovanou rybářskou expedici, ale především se vyhýbají vážným hovorům a útočiště před realitou hledají v humoru a vzpomínkách. Oba dobře ví, že se budou muset brzy vrátit ke svým životům a najít odvahu vyřešit své problémy, přesto se snaží co nejvíce tuto chvíli oddálit. Uvědomí si během rybaření, že některé věci je zkrátka nutné přijmout takové, jaké jsou? To si přečtěte v knize Terezy Dusové.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku
probíhá od 3. do 16. srpna 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 romány Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZapomenutý ostrov někde v Pacifiku

Tereza, Dusová

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář