Zasoutěžte si o nové výzvy pro mladého hraničáře Willa

oblehani-macindawu-perex
Mladý hraničář Will potřebuje sehnat bojovníky, kteří mu pomohou dobýt zpět hrad a osvobodit Alyss. Navíc se chystá nepřátelský útok na Araluenské království a čas se krátí. Podaří se Willovi díky jeho důvtipu situaci zachránit?

Záchrana Alyss i království

Podaří se Willovi najít v rozvráceném severním lénu bojovníky, kteří mu pomohou zpátky dobýt hrad ovládaný sirem Kerenem a jeho tlupou zločinců a osvobodit Alyss ze zajetí? Navíc se za hranicemi shromažďují klany divokých Skotiů a chystají vpád do araluenského království. Čas se krátí. Willova odvaha a vynalézavost – a příjezd dávného přítele – jsou to jediné, co může zabránit hrozící invazi a zachránit Alyss před děsivým osudem.

 

Obléhání Macindawu

Autor: John Flanagan

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Překlad: Zdeňka Tenklová
Délka: 9 hodin 55 minut
Vydáno: 4/2021

Přečtěte si více o audioknize Obléhání Macindawu, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan je australský spisovatel, který nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Obléhání Macindawu

Will je hraničářem teprve chvíli a už má starostí nad hlavu. Sir Keren s partou svých přisluhovačů zabrali hrad, který jim nepatří, Alyss byla zajata a navíc se u hranic Araluenského království formují šiky nepřátel chystajících se k útoku. Podaří se Willovi Alyss zachránit a zároveň zabránit hrozící invazi? To už si poslechněte v audio verzi sedmého dílu úspěšné fantasy série Johna Flanagana Hraničářův učeň, kterou opět namluvil Matouš Ruml.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Obléhání Macindawu vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Obléhání Macindawu
probíhá od 23. července do 5. srpna 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Obléhání Macindawu

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeObléhání Macindawu
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2021

Napsat komentář