Když do vás narazí láska

Nevidela jsem te prichazet_uvodni
Zara procestovala svět, ale nikde si nepřipadá skutečně doma. Jim naproti tomu neopustil Liverpool a zdá se mu, že v životě nic nezažil. Jejich cesty se náhle protnou a všechno se navždy změní.

Zara Khoury věří na lásku. A to tolik, že vyrazí – se všemi svými věcmi (včetně nepostradatelného mopu) – na cestu z Dubaje do Liverpoolu, aby byla s mužem, kterého sotva zná. Je to riskantní, ale ona si je jistá, že spojit svůj život s Nickem ve městě, kde nikoho jiného nezná, je přesně to, co potřebuje. Stěhování je pro ni snadné – celý život se přesouvala z místa na místo, takže vlastně ani neví jakou zemi opravdu nazývá domovem. Ví jen, že vila v Dubaji, kde žije se svým otcem, nevlastní matkou a bratrem to opravdu není. Jim Glover je zaseklý na místě. Od doby, co mu zemřel otec, odložil stranou své sny a zůstává v rodném Liverpoolu, aby se staral o matku. Pracuje na místě bez perspektivy jako výběrčí mýta a vypadá to, jako by pro něj veškeré dobrodružství skončilo. Dokud mu nezazvoní telefon a on se nedozví, že se mu možná právě změnil život – v soutěži v rádiu vyhrál zbrusu nové BMW. Jim má náhle pocit, že získal nový směr. Může prodat auto a vzít matku na Floridu za svou sestrou a jejími dětmi. Může konečně seknout s prací a najít si takovou, která by ho opravdu bavila. Zara a Jim by se, z hlediska pravděpodobnosti, nikdy neměli setkat, ale štěstěna tomu chce jinak, a když se jejich osudy střetnou, začíná cesta, která jim změní život. Krásný příběh o odvaze riskovat a žít život naplno.

 

Neviděla jsem tě přicházet

Někteří lidé hledají lásku. Někteří do ní rovnou nabourají.
Autorka: Haley Doyleová
Přeložila: Kateřina Lipenská Harrison

Počet stran: 384
Vazba: brožovaná
Formát: 125×200 mm
ISBN: 978-80-7625-084-0
Doporučená cena: 379 Kč

Knihu Neviděla jsem tě přicházet vydalo nakladatelství Metafora v edici 7lásky.

 

Edice 7lásky

7lásky jsou jako dveře do knihovny plné krásných příběhů, veselých i dojemných. Stačí je otevřít a ponořit se do některého z nich. Každý měsíc vás vezmou na objevnou cestu. Zpestří váš život. Pohladí vás a pobaví. 7lásky vás chytí za srdce, jsou totiž jako jeho tep. Někdy rychlý, vzrušený, jindy klidný, zamyšlený… Při čtení se naladíte na jeho rytmus. Budete se smát i plakat. S hlavními hrdiny prožijete jejich příběh a možná v něm rozpoznáte i část toho svého.

zobrazit info o knize   zobrazit info o knize   zobrazit info o knize   zobrazit info o knize

Zdroj informací: nakladatelství Grada

 

Ohlasy na knihu

Moderní love story – praštěná, vtipná a plná překvapení. Líbilo se mi poznávat Jima a Zaru na jejich road tripu a sledovat, jak se jejich vztah postupně vyvíjí. A to vše na pozadí skvěle vykresleného, živého Liverpoolu. Hayleyna próza je vtipná a chytrá – opravdový závan čerstvého vzduchu.

Claire Frostová, autorka knihy Moje super (ne)realita

Zbožňuji, zbožňuji, opravdu zbožňuji tenhle příběh! Skvělé, zábavné čtení. Magické osudové zvraty! Zařin a Jimův příběh byl jako jízda na horské dráze a já jsem ji milovala! Moderní pohádka umístěná na pozadí dvou okouzlujících měst.

Natalie Andersonová, autorka knih Tvrdohlavá snoubenka a Vládcova milenka


Nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V lednu 2019 spojila Metafora síly s Nakladatelským domem Grada a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNeviděla jsem tě přicházet
Někteří lidé hledají lásku. Někteří do ní rovnou nabourají.

Doyleová, Haley

Metafora, 2020

Napsat komentář