Vyhrajte humorný i dojemný pohled do psí duše

zivot-byl-pes-perex
Napadlo vás někdy, co asi váš pes doma dělá, když je sám? Nebo co se mu honí hlavou, když přemýšlivě krčí obočí nebo vrhá smutné pohledy? Voříšek jménem Život vám ve svém vyprávění nabídne odpovědi na tyto otázky i mnohé další.

Čtyřnohý kumpán do nepohody

Tak to jsem já – pes Život. Rozhodně jsem se nenarodil jako domácí mazlíček. Díky různým okolnostem, které vám budu vyprávět, a také díky mému vzhledu a povaze, nikoho nenapadlo ho ze mě udělat. Také mě nikdo nerozmazloval, ani panička ne. Od samého začátku jsme spíš spřízněné duše a to je, myslím, mnohem víc. Ona mě potřebuje. Jsem součástí jejího života, ne jenom hračka, nebo povinnost, nebo módní doplněk. Jsem její kumpán, kamarád do nepohody, odraz její povahy, jsem její Život. Dokázal jsem spoustu věcí – mezi jinými najít cestu zpátky k paničce. Také jsem ji dokázal podržet a rozesmát vždycky, když byla smutná a moc to potřebovala…

Voříšek jménem Život vypráví své roztomile nebojácné, vtipné i dojemné „psí“ paměti, a protože jeho psí nitro je podobné tomu lidskému, předává nám spoustu drobných poselství. Jeho prostřednictvím poznáte psí teritoria v parku na Letné – psí zeď nářků, psí bulvár, ale i psí štamgasty letenské hospůdky a bezdomovce, kterým říká pouliční chlapíci. Jeho svět se ale točí kolem paničky: „Jsem její kumpán, kamarád do nepohody, odraz její povahy, jsem její Život“.

 

Život byl pes

Autorka: Helena Rytířová

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 112
Vazba: pevná
Vydáno: 5/2020
ISBN: 978-80-271-1785-7

Přečtěte si více o knize Život byl pes, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. A nezapomeňte také na ukázku.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Vyhrajte knihu Život byl pes

Psi nás mohu naučit mnohé a voříšek Život vás o tom přesvědčí ve svém vyprávění. Pro svou paničku je spřízněnou duší a kamarádem do nepohody a užívají si spolu spoustu legrace. Prožívají však i chvíle, ze kterých si my lidé můžeme vzít mnoho drobných poučení. Začtěte se do vtipných i dojemných psích pamětí, které pro vás sepsala Helena Rytířová a které pro velký úspěch vychází už podruhé.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Život byl pes vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Život byl pes
probíhá od 25. června do 8. července 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 romány Život byl pes

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeŽivot byl pes

Rytířová, Helena

Cosmopolis, 2020

Napsat komentář