Vyhrajte knihu pro všechny fanoušky Billie Eilish

billie-eilish-perex
Billie Eilish vnesla do světa populární hudby svěží vánek a od té doby, co se v roce 2015 poprvé zviditelnila, je jí všude plno. Co z ní dělá tak výjimečnou osobnost? Odpověď možná najdete v knize, která by neměla uniknout žádnému fanouškovi.

Ze života nejzářivější pop star

Billie Eilish, v současnosti nejzářivější světová pop star, nikoho nekopíruje – tvoří zcela ojedinělé moderní skladby. Daří se jí naprosto přesně zachytit pocity, které má dnešní mladý člověk ze současného světa, a proměňuje je v originální a fascinující hudební směs. Při tom všem je neuvěřitelné, že jí ještě není ani dvacet! Od doby, co se v roce 2015 poprvé zviditelnila, s ní byla spojena už celá řada nejrůznějších přívlastků, ale na žádném z nich ve skutečnosti nezáleží. Billie je prostě Billie. Dělá přesně to, co chce a jak chce. A vy nemůžete jinak, než ji následovat!

Jak tahle geniální umělkyně skládá své písně? Jaký je život v záři reflektorů? Jak si vybudovala hvězdnou kariéru i svůj jedinečný styl? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v knize plné fantastických fotografií a inspirativních citátů Billie Eilish a jejích kolegů.

 

Billie Eilish: Nepostradatelná kniha pro fanoušky

Autor: Malcolm Croft

Vydalo: nakladatelství PRESCO GROUP a.s. v edici Ella&Max
Překlad: Sára Töröková
Počet stran: 63
Vazba: pevná
Vydáno: 5/2020
ISBN: 978-80-88344-20-9

Přečtěte si více o knize Billie Eilish: Nepostradatelná kniha pro fanoušky, kterou do soutěže věnovala značka Ella&Max patřící pod nakladatelství PRESCO GROUP a.s. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

Značku Ella & Max společně založili tátové dvou mrňousů – Elly a Maxe. Ve druhé polovině roku 2016 tak přišly na svět první knížky, které si brzy našly místo v srdcích malých čtenářů i v knihovničkách mnoha mateřských a základních škol. Současně s tím, jak rostou Ella s Maxem, roste i jejich produkce a záběr. Od chytrých leporel přes vizuálně krásné samolepkové knížky až po tituly plné inspirativních příběhů – všechny knihy slibují nejen dobrou zábavu, ale i něco navíc.

 

Vyhrajte knihu Billie Eilish

Billie Eilish vtrhla na popovou scénu jako uragán a okamžitě si získala zástupy fanoušků po celém světě. Její výrazná vizáž v kombinaci s originální hudbou a s texty, které přesně vystihují pocity dnešních mladých lidí, z ní dělají inspirativní osobnost, o které stojí za to dozvědět se více. A k tomu máte právě nyní příležitost díky knize Malcolma Crofta, ve které poodhalíte soukromí této zpěvačky a také si v ní můžete prohlédnout řadu fotografií. Tak neváhejte a začtěte se!

Ve spolupráci se značkou Ella&Max patřící pod nakladatelství PRESCO GROUP a.s. vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Billie Eilish vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Billie Eilish
probíhá od 16. do 29. června 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Billie Eilish: Nepostradatelná kniha pro fanoušky

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeBillie Eilish
Nepostradatelná kniha pro fanoušky

Croft, Malcolm

EllaaMax, 2020

Napsat komentář