Pohádky pro začínající čtenáře

Zil byl kdysi kdesi_uvodni
Nakladatelství Portál vydalo knížku pohádek pro prvňáčky, která splňuje zásady genetické metody výuky čtení a obsahuje krásné ilustrace Michaely Bergmannové.

Kniha plná klasických pohádkových bytostí, jako jsou princové, králové, draci, princezny a komtesy, vychází ze zásad genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od příběhů jednodušších, složených z jednoslabičných slov, přes dvouslabičná slova až po pohádky náročnější, obsahující slova troj a čtyřslabičná. Všechny příběhy nepřekračují svojí délkou možnosti malého čtenáře. Děti si je mohou bez problémů samy přečíst v rámci vyučovací hodiny nebo i doma před spaním.

 

Žil byl kdysi kdesi

Genetická metoda
Autorka: Hana Zobačová
Ilustrovala: Michaela Bergmannová

Počet stran: 72
Vazba: vázaná
Formát: 171×221 mm
ISBN: 978-80-262-1540-0
Doporučená cena: 199 Kč

Knihu Žil byl kdysi kdesi vydalo nakladatelství Portál.

 

Ukázka z knihy

Zil byl kdysi kdesi_ukazka1

Prohlédněte si další ukázky.

 

Hana Zobačová

Mgr. Hana Zobačová je speciální pedagožka, redaktorka a autorka knih pro děti.

Informace byly čerpány ze stránek nakladatelství Portál.


Portál byl založen v roce 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí: psychologie, pedagogika, sociální práce, média, populárně psychologická literatura, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti aj. Vydává také čtyři periodika: Psychologie dnesDěti a myRodina a školaInformatorium 3–8. Portál pořádá též odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeŽil byl kdysi kdesi
Genetická metoda

Zobačová, Hana

Portál, 2019

Napsat komentář