Zahrajte si o dobrodružství geniální Max Einsteinové

max-einsteinova-1-perex
Život Max Einsteinové je už tak plný bláznivých dobrodružství, a co teprve, když ji do svých služeb naverbuje tajuplná organizace, aby jim svým chytrým mozkem pomohla řešit rozmanité úkoly v týmu dalších malých géniů. Tehdy začíná ta pravá jízda!

Dvanáctiletý génius

Dvanáctiletá Max Einsteinová je sice sirotek, ale zato jí to vážně pálí. Nabourá se do počítačové sítě největší univerzity v New Yorku, aby si zařídila přístup ke studiu (i když testy nesnáší), chrlí nápady na pomoc lidem bez domova a ráda si před vyučováním v parku střihne partičku bleskových šachů. Její bláznivý, ale vlastně jednotvárný život nabere na obrátkách, když…

Max osloví tajuplná mezinárodní organizace! S jakým záměrem? Ničím menším než za pomoci vědy vyřešit ty nejpalčivější problémy dnešního světa. V rozmanitém týmu složeném z dalších malých géniů ze všech koutů zeměkoule se Max vrhá do vymýšlení neotřelých způsobů, jak zavést elektřinu do zapomenutých afrických končin. Jenže cestu jí zkříží agenti nechvalně známé Korporace, která by Maxin mozek ráda využila pro své vlastní účely…

 

Max Einsteinová: Geniální experiment

Autoři: James Patterson, Chris Grabenstein

Vydalo: nakladatelství Brio
Překlad: Vojtěch Ettler
Počet stran: 344
Vazba: pevná
Vydáno: 10/2019
ISBN: 978-80-7529-973-4

Přečtěte si více o knize Max Einsteinová: Geniální experiment, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Max Einsteinová: Geniální experiment

Dvanáctileté Max Einsteinové to pálí a poradí si s kdejakým problémem, nad kterým by i mnozí dospělí bezradně kroutili hlavou. Právě díky jejímu geniálnímu mozku si ji vyhlédne tajuplná mezinárodní organizace, která ji naverbuje do svých služeb. Ale není jediná! Max mají v hledáčku i agenti jejich protivníků z nechvalně známé Korporace, kteří s Max mají své plány. Jak to nakonec celé dopadne?

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Max Einsteinová: Geniální experiment vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Max Einsteinová: Geniální experiment
probíhá od 10. do 16. listopadu 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 dětské knihy Max Einsteinová: Geniální experiment

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeMax Einsteinová
Geniální experiment

Patterson, James – Grabenstein, Chris

Brio, 2019

Napsat komentář