Vyhrajte inspirativní příběhy slavných sportovců

pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy-perex
Máte doma malého sportovce, který nadšeně hltá příběhy slavných hokejistů, tenistů a dalších osobností a sní o tom, že bude jednou stejně slavný? V tom případě mu udělejte radost knihou, ve které najdete sto inspirativních příběhů ze světa sportu.

Příběhy výjimečných sportovců

pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy-ukazka-1Byli velkými osobnostmi a měli v sobě odhodlání překonat jakékoli hranice. Od boxera Muhammada Aliho až po tenistku Serenu Williamsovou, od maratonce Abebe Bikily až po legendární ragbyový tým All Blacks.

Stovka portrétů odkrývá kuriózní a méně známá fakta ze života úspěšných sportovců a sportovkyň z různých dob a částí světa. U každého medailonku najdete také ilustraci s podobiznou sportovce, která dokresluje jeho příběh i výjimečnost. Autory těchto portrétů jsou vybraní výtvarní umělci.

 

Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy

Autor: Giorgio Cabello

Vydalo: nakladatelství PRESCO GROUP a.s.
Překlad: Irena Šifaldová
Počet stran: 210
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 9/2019
ISBN: 978-80-88276-88-3

Přečtěte si více o knize Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství PRESCO GROUP a.s. A nezapomeňte si prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Své portfolio rozšířila o vydávání knih. V roce 2014 vydala úspěšnou edici dětských knih Statečná autíčka. Společnost je také výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

 

Ukázka z knihy

pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy-ukazka-2„Fenomén Nadal“, jak ho všichni označují, získal již v roce 2005 první titul na French Open. Diváci byli fascinováni klidnými a jemnými způsoby španělského hráče, který na hřišti bojoval jako lev, zahrál i zdánlivě ztracené míče a nikdy se nezdál být unavený. Měl všechny vlastnosti šampiona.
A tím se skutečně stal: vyhrál 18 grandslamů a není náhodou, že ho novináři a komentátoři nazývají „králem antuky“. Je považován za nejlepšího tenistu dob. Aby protivníkovi nahnal strach, stačí mu jen vstoupit na hřiště a zvolat: „Vamos! Vamos!“ (Do toho! Do toho!) (str. 124)

 

Vyhrajte knihu Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy

Začtěte se do stovky inspirativních příběhů ze světa sportu a připomeňte si nejúspěšnější boxery, tenisty či fotbalisty. Díky nim můžete poznat i osobnosti, které u nás příliš známé jméno nemají, protože jejich sport se v našich končinách netěší takové popularitě, přesto stojí za to se o nich dozvědět více. Tak neváhejte a pusťte se do čtení!

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s. vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy
probíhá od 2. do 15. října 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Příběhy šampionů – Pro budoucí sportovní hvězdy

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePříběhy šampionů pro budoucí sportovní hvězdy

Cabello, Giorgio

PRESCO GROUP a.s., 2019

Napsat komentář