Získejte první díl rodové ságy z dob třicetileté války

kdyz-kohout-dozpival-perex
Vydejte se na cestu zpět v čase až do 17. století, kdy si Pražané užívají zdánlivě klidný večer po popravě českých pánů na Staroměstském náměstí. Právě v tomto okamžiku totiž začíná příběh, který sleduje osudy Harantova rodu po bitvě na Bílé hoře.

 

Román se skutečnými hrdiny

Historický román Když kohout dozpíval zachycuje složité období od dvacátých do padesátých let 17. století, tzv. třicetiletou válku. Děj se začíná odvíjet ve chvíli zdánlivého klidu večera po popravě českých pánů na Staroměstském náměstí v Praze. Je to však ticho před novou válečnou bouří, která se vzápětí na dlouhou dobu rozpoutá.

V románu se prolínají osudy několika skutečných postav naší minulosti, autorka se soustřeďuje zejména na vdovu po Kryštofu Harantovi Annu Salomenu, pozdější choť bezohledného a ctižádostivého Heřmana Černína. Zatímco se v Chebu blíží okamžik zavraždění mocného Albrechta z Valdštejna, rodí se v Žinkovech u Kokořova první potomci kamenického rodu Mukanů…

 

Když kohout dozpíval

Autorka: Alena Vrbová

Vydalo: nakladatelství Jota
Počet stran: 407
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 7/2019
ISBN: 978-80-7565-497-7

Přečtěte si více o knize Když kohout dozpíval, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Když kohout dozpíval

Alena Vrbová ve své románové sérii prolnula fiktivní příběhy s osudy několika skutečných postav české historie. Vraťte se spolu s ní zpět časem, do období třicetileté války, a prožijte zdánlivě poklidný večer po pražské popravě českých pánů, kdy začíná první díl této volné trilogie, která sleduje osud vdovy po Kryštofu Harantovi Anny Salomeny a jeho rodu.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Když kohout dozpíval vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Když kohout dozpíval
probíhá od 8. do 14. září 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 historické romány Když kohout dozpíval

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKdyž kohout dozpíval

Vrbová, Alena

Jota, 2019

Získejte první díl rodové ságy z dob třicetileté války - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. brouci napsal:

    Kniha mi byla doručena, moc děkuji.

  2. mexka napsal:

    Kniha dorazila v pořádku,děkuji.

Napsat komentář