Zahrajte si o ilustrovanou biografii „prokletého básníka“

opily-namornik-perex
Arthur Rimbaud byl nejen básník, ale i tulák a dobrodruh, který se nebál vybočit z řady, i když jeho doba nepřála ani jeho vztahu s jiným mužem, ani dalším výstřednostem. Prohlédněte si celý jeho ilustrovaný životopis a dozvíte se mnohem více.

Neobyčejný život neobyčejného básníka

opily-namornik-ukazka-1Ilustrovaný životopis Arthura Rimbauda, básníka, tuláka a dobrodruha, vychází z textu jeho nejznámější básně Opilý koráb. Nick Hayes patří k nejtalentovanějším britským kreslířům a za své autorské knihy už podvakrát získal cenu deníku The Guardian. Jeho obrazy ze života „božského rošťáka“, který byl milencem Paula Verlaina, než utekl do Habeše a živil se jako překupník zbraní, jsou plné omamné imaginace a nepřekonatelné touhy po dálkách a dobrodružství…

 

Opilý námořník

Život básníka Arthura Rimbauda jeho vlastními slovy

Vydalo: nakladatelství Plus
Ilustrace: Nick Hayes
Počet stran: 208
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 12/2018
ISBN: 978-80-259-1003-0

Přečtěte si více o knize Opilý námořník, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Plus patřící pod společnost Albatros Media. A nezapomeňte si stáhnout také ukázku.

Plus_Albatros-Media

Nakladatelství Plus se zaměřuje na kvalitní literaturu různých žánrů od humoristických románů po krimi. Přináší významná díla světové literatury i českou prózu, klasická díla z žánru strašidelné povídky a také se věnuje objevné literatuře non-fiction a komiksům.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading a Palmknihy.

 

Ukázka z knihy

opily-namornik-ukazka-2

 

Vyhrajte knihu Opilý námořník

Život básníka, tuláka a dobrodruha Arthura Rimbauda byl natolik bohémský a netradiční, že by bylo škoda, kdyby jeho biografie vyšla pouze jako klasický text. Totéž si zřejmě řekl i Nick Hayes a obrazy ze života nejvýznamnějšího představitele „prokletých básníků“ zpracoval po svém, a to velmi neobvykle. Tak neváhejte a pusťte se do zkoumání originálního životopisu muže, jehož básně se staly základem nového směru poezie.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Plus patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Opilý námořník vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Opilý námořník
probíhá od 15. do 28. ledna 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 ilustrované biografie Opilý námořník

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeOpilý námořník
Život básníka Arthura Rimbauda jeho vlastními slovy

Rimbaud, Arthur

Plus, 2018

Napsat komentář