Zahrajte si o fantasy výpravu do země Aridy

vykupne-za-eraka-audiokniha-perex
Královský hraničář z Araluenu Halt O’Carrick a jeho učeň Will se vydávají na cestu do daleké Aridy, aby zde zaplatili výkupné za oberjarla Eraka. Podaří se jim překonat poušť a vyhnout se řadě nebezpečí? To si můžete poslechnout.

Cesta za záchranou oberjarla Eraka

Tentokrát se Halt a Will vydávají zachránit oberjarla Eraka, skandijského vůdce, do pouštní země Aridy. Má-li být ale jejich cesta úspěšná, potřebují spolu s výkupným mít i někoho z královského rodu – tak princezna Kassandra, neboli Evanlyn, přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih s hraničáři. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla princenza dostatečně chráněná.

Dostane se ale šestice přes poušť, kde řádí znepřátelené kmeny a kde jim na každém kroku hrozí neznámá nebezpečí? Pomohou jim jejich hraničářské schopnosti v neznámé krajině?

 

Výkupné za Eraka

Autor: John Flanagan

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Překlad: Zdeňka Tenklová
Délka: 12 hodin 43 minut
Vydáno: 8/2018

Přečtěte si více o audioknize Výkupné za Eraka, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan je australský spisovatel, který nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Výkupné za Eraka

Hraničář Halt se musí vydat se svým učněm na dalekou výpravu přes nebezpečnou poušť, aby v Aridě složil výkupné za oberjarla Eraka. Podmínkou pro jeho záchranu je však i to, aby je při vyjednávání doprovázel někdo z královského rodu. Podaří se princezně Kassandře přesvědčit otce, aby jí dovolil připojit se k hraničářům? A ochrání ji Halt s Willem, Horácem a Gilanem před nebezpečím číhajícím na cestě ke splnění úkolu? To si poslechněte v audio verzi pátého dílu série Hraničářův učeň od Johna Flanagana. Příběh namluvil Matouš Ruml.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Výkupné za Eraka vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Výkupné za Eraka
probíhá od 18. do 31. srpna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Výkupné za Eraka

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeVýkupné za Eraka
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2018

Napsat komentář