Vyhrajte knihu pohádek, které uklidní mysl

nove-pohadky-kouzelne-lucerny-perex
Pohádky mohou dětem nejen zprostředkovat krásné příběhy o tom, že dobro vítězí, ale také jim pomoci rozvíjet se, získat sebedůvěru a především je zklidnit po celém dni. Ověřte si to sami při čtení dětské knihy, kterou vám představíme.

Dvacet krásných příběhů na dobrou noc

Nové pohádky kouzelné lucerny jsou další sbírkou oblíbených příběhů na dobrou noc, které potěší a zklidní vaše děti a dodají jejich mysli klid, sebedůvěru, tvůrčí inspiraci a pomůžou jim poznávat a rozvíjet sebe samé – tentokrát navíc s přiloženým MP3 CD s pohádkami načtenými v podání Nadi Konvalinkové.

Předčítání příběhů na dobrou noc vám umožní

  • probudit a rozvinout dětskou fantazii,
  • naučit děti soustředit pozornost a zbavit se starostí,
  • budovat v dětech důvěru v sebe i ve svět, který je obklopuje,
  • nenásilnou formou se seznámit s meditací.

Každý z dvaceti příběhů začíná tím, že si dítě vezme kouzelnou lucernu, vydá se na tajuplnou cestu a vstoupí do nového a strhujícího světa. Příběhy jsou zakončeny afirmacemi, které pomáhají rodičům s dětmi mluvit o hlubším významu příběhů, aby si z nich odnesly co nejvíce.

V úvodu knihy najdete možné způsoby, jak spolu s dítětem aktivně pracovat s příběhy s krásnými celostránkovými ilustracemi, které je doprovázejí. V závěru knihy najdete vizualizační cvičení, která dětem pomůžou na cestě k meditaci.

 

Nové pohádky kouzelné lucerny

Příběhy pro rozvíjení dětské důvěry, tvořivosti a vnitřního klidu

Autoři: Anne Civardi, Joyce Dunbar,‎ Kate Petty, Karen Wallace

Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE
Překlad: Lucie Moučková
Počet stran: 144
Vazba: vázaná
Vydáno: 7/2018
ISBN: 978-80-7370-497-1

Přečtěte si více o knize Nové pohádky kouzelné lucerny, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

Vydavatelství Synergie Publishing SE je malé, rychle rostoucí nakladatelství zaměřené na vydávání motivační literatury – takové, která ukazuje čtenářům cesty k plnějšímu, šťastnějšímu, ale i bohatšímu a odpovědnějšímu životu. Vydavatelství Synergie u nás jako vůbec první nabídlo knihkupcům tarotové a vykládací karty a i dnes s předstihem vydává publikace o zdravém životním stylu, ať už jde o moderně pojaté kuchařky, inspirující příběhy ze života, knihy o duchovním a osobnostním růstu určené speciálně pro muže nebo motivační knihy vhodné pro manažery, byznysmeny, zaměstnance, jejich šéfy, ale i aktivní ženy na mateřské dovolené. A co výraz synergie obsažený v názvu vydavatelství vlastně znamená? Ve stručnosti jde o blahodárné spojení: když se dva prvky setkají takovým způsobem, že velikost toho, čeho mohou dosáhnout společně, mnohonásobně přesahuje součet toho, čeho by dosáhly každý zvlášť, vzniká synergie…

 

Vyhrajte knihu Nové pohádky kouzelné lucerny

Rozvíjejte dětskou fantazii a soustředění při čtení dvaceti krásných příběhů, v nichž se skrývá mnoho moudrosti. Na konci každé pohádky navíc najdete afirmace, které vám usnadní tento hlubší význam najít a s dětmi si o něm promluvit tak, aby mu porozuměly a tím si z každého povídání odnesly co nejvíce. Tak neváhejte, vezměte do ruky první kouzelnou lucernu a vydejte se na cestu z pohádky do pohádky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Synergie Publishing SE vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Nové pohádky kouzelné lucerny vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Nové pohádky kouzelné lucerny
probíhá od 10. do 23. srpna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy s CD Nové pohádky kouzelné lucerny

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNové pohádky kouzelné lucerny
Příběhy pro rozvíjení dětské důvěry, tvořivosti a vnitřního klidu

Civardi, Anne – Dunbar, Joyce – Petty, Kate – Wallace, Karen

Synergie Publishing SE, 2018

Napsat komentář