Učte se číst s pohádkami

Eva Horakova_Do pohadky se zviratky_uvodni
Pořiďte svým dětem knížku plnou pohádek, která jim pomůže zvládnout čtení rychleji a lépe prostřednictvím genetické metody. Pohádky jsou řazeny od nejjednodušších s jednoslabičnými slovy po náročnější s čtyřslabičnými slovy.

Knížka pohádek odpovídá pravidlům genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených pouze z jednoduchých jednoslabičných slov přes pohádky ze slov dvouslabičných až po pohádky s trojslabičnými a čtyřslabičnými slovy, které jsou již čtenářsky náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly bez problémů samy přečíst při hodině nebo za domácí úkol. Hlavními hrdiny příběhů jsou zvířata, podtitulem každé pohádky je přísloví, takže pohádka přinese dětem i poučení.

 

Do pohádky se zvířátky

Autorka: Eva Horáková
Ilustrovala: Vendula Hegerová

Počet stran: 72
Vazba: brožovaná
Formát: 170×220 mm
ISBN: 978-80-262-1273-7
Doporučená cena: 215 Kč

Knihu Do pohádky se zvířátky vydalo nakladatelství Portál.

 

Ukázka z knihy

Eva Horakova_Do pohadky se zviratky

Prohlédněte si další ukázky.

 

Eva Horáková

Eva Horáková je učitelka s dlouholetou praxí, matka dvou dětí, učí na 1. stupni ZŠ, v nakladatelství Portál jí vyšly knížky prvního čtení (pro genetickou metodu) Zvířátka, Svět hraček a her, Pohádkový svět, Pohádky pro všední den a V zoo není žádná nuda.

Informace byly čerpány ze stránek nakladatelství Portál.


Portál byl založen v roce 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí: psychologie, pedagogika, sociální práce, média, populárně psychologická literatura, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti aj. Vydává také čtyři periodika: Psychologie dnesDěti a myRodina a školaInformatorium 3–8. Portál pořádá též odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeDo pohádky se zvířátky

Horáková, Eva

Portál, 2017

Napsat komentář