Zahrajte si o příběh zrodu českého mafiána

Padrino-krejcir-Gangster-perex
Radovan Krejčíř se stále skrývá před českou policií a uniká tak spravedlnosti. Jak ale vůbec začala jeho mafiánská „kariéra“? Co všechno plánoval a kdy šlápl vedle a přivolal tím na sebe pozornost vyšetřovatelů? Pojďte si to poslechnout.

Začátky gangstera Krejčíře

Příznivci Jaroslava Kmenty se v této audioknize dozvědí o vyšetřování zločineckých aktivit Radovana Krejčíře. Tento titul vrátí posluchače na začátek kariéry Krejčíře do devadesátých let a na přelom tisíciletí. Posluchači se dozví, jak Krejčíř začínal, jaké podvody plánoval, proč se na něj zaměřila policie a co vedlo k tomu, že se dal na dráhu gangstera.

Audiokniha o nejznámějším českém uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Autor Jaroslav Kmenta. Čte Pavel Rímský. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

 

Padrino Krejčíř – Gangster

Autor: Jaroslav Kmenta

Vydavatel: Audiotéka.cz
Interpret: Pavel Rímský
Edice: Padrino Krejčíř
Délka: 10 hod 49 min.
Vydáno: 1/2016

Přečtěte si více o audioknize Padrino Krejčíř – Gangster, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

Jaroslav Kmenta, narozený v Nymburce v roce 1969, je český investigativní novinář a spisovatel. V roce 1991 se stal redaktorem ČTK a od roku 1993 pracoval sedm let v deníku Mladá Fronta DNES. Mezi lety 2000 až 2003 pracoval pro Zemské noviny, deník Super, deník Impuls a časopis Instinkt. V roce 2003 se vrátil do Mladé fronty Dnes, kde působil do listopadu 2013. Za svou kariéru napsal sedm knih, které se staly bestsellery. V roce 2010 získal prestižní cenu Karla Havlíčka Borovského za dlouhodobou a důslednou investigativní žurnalistiku. Tři jeho knihy obdržely certifikát Nejprodávanější faktografická kniha roku, kterou každoročně uděluje distribuční společnost Pemic a síť Rodinného knihkupectví. Podle titulů Padrino Krejčíř – Afričan a Padrino Krejčíř – Gangster vznikl dvoudílný film Gangster Ka.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Padrino Krejčíř – Gangster

Pokračování úspěšné audioknihy Padrino Krejčíř – Afričan vás zavede na úplný začátek přerodu podnikatele Radovana Krejčíře v obávaného mafiána, který získal přezdívku „český Al Capone“. Období od devadesátých let do přelomu tisíciletí je plné podvodů a nekalých praktik, které na Krejčíře přivolaly pozornost policie. Poslechněte si příběh krále organizovaného zločinu u nás, ale později i na Seychelách a Jihoafrické republice, který podle knižní předlohy Jaroslava Kmenty namluvil herec a dabér Pavel Rímský.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Padrino Krejčíř – Gangster vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Padrino Krejčíř – Gangster
probíhá od 17. do 30. ledna 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Padrino Krejčíř – Gangster

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizePadrino Krejčíř – Gangster
Audiokniha

Kmenta, Jaroslav

Audiotéka.cz, 2016

Napsat komentář