Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaZ rodu vyvolených knihaArktické safari a jiné povídky z Grónska knihaPátá čtvrť knihaNa stopě zločinu 2

Garamond - Související články

Netradiční cestování

Tipy_Cestovani z pohodli domova

Možná že nemůžete přímo cestovat, kam by se vám právě zlíbilo, ale to neznamená, že byste se nemohli podívat do různých částí světa a prožít něco mimořádného. Pomohou vám s tím dnešní knižní tipy.

Žhářství na Josefově

patacvrtnahled

Kdo stál za žhářskými útoky v židovském ghettu v centru Prahy? A došlo k naplnění spravedlnosti? Přečtěte si s námi napínavou detektivku z pera českého prozaika, odehrávající se na pražském Josefově.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2021 I.

vkc1

Rok se s rokem sešel a i za současné situace se uskutečnila v literárním světě už tradiční akce Velký knižní čtvrtek. Ta představila dvanáct novinek – hitů jarní sezóny napříč žánry. V následujícím článku si představíme prvních šest knih.

Krimi na víkend

krimi-pribehy

Krimi patří mezi nejoblíbenější žánry. Pokud jste i vy milovníky napětí a snažíte se po večerech společně s vyšetřovateli přijít na kloub zločinu, potěšíme vás – přinášíme vám totiž tipy hned na čtyři nové krimi romány, které vás rozhodně nenechají chladnými.

Skutečné osudy – náměty na román

Skutecne_lidske_pribehy

Nejlepší inspirací pro literární tvorbu je bezesporu sám život, vytváří totiž mnohdy neuvěřitelné příběhy, nad kterými se tají dech. Dnes vám představíme hned tři tituly popisující skutečné osudy lidí, jejichž životní cesta je plná obdivuhodných a inspirativních událostí.