Vzájemně jsme historky doplňovali každý o své vlastní vzpomínky. Najednou jsme měli společnou minulost a byli jsme si velmi blízcí.
O knize
Kniha pohádek pro zvídavé děti a jejich rodiče, kteří hledají cestu ke splnění svých snů a odhalení jednoduchých tajemství, která nás provázejí každodenním životem. Dokážete stejně jako Klárka nacházet kouzla v obyčejných věcech, které dospělí už vnímají jinak? Pojďme společně odhalovat tajemství, která si neseme v sobě.
Související články
Čtení ke kávě
Potomci Foglarovi, část 2.
Čtení ke kávě
Potomci Foglarovi, část 1.
Déšť už nás chladil na zádech, a když přešel do lijáku, zahnal nás, sedm cyklistů, do hospůdky u cesty.
Čtení ke kávě
Já takový nejsem
Pondělní ráno, 9. 30, nejmenovaný supermarket. „Šéfe, dochází rohlíky!“ „Šéfe, našla jsem plesnivou okurku, jo a kasy jedou naplno, to je tím zlevněným mlíkem a nestíháme péct buchty a lidi chtějí ten prací prášek v akci, jenže už je pryč!“
Čtení ke kávě
Jak si prasátka s dráčky hrála s ohněm, a pan starosta nepoznal hrdinu
Už dávno jste odrostli školním lavicím, ale přesto si občas s potěšením přečtete pěkně napsanou pohádku? Pokud ano, pohodlně se usaďte a čtěte dál. Autorkou pohádky je Jaroslava Černá a pohádka vznikla pro připravovanou knihu Polem, loukou, za pohádkou, která bude druhým dílem před měsícem vydané knihy pohádek Klárka v zahradě splněných přání.