Archiv: 2021

Motivujte své děti

deti-experimenty-uvod

Chcete pomoci svým dětem s jejich vývojem? Dnes představíme dvě knihy, které nabízí řadu cviků a experimentů, jež můžete společně se svými dětmi provádět. Zabavíte jimi své děti i sebe a zároveň přispějete ke kognitivnímu i motorickému posunu svých potomků.

Máte doma dítě vybíravé v jídle?

Deti vybirave v jidle_uvodni

Je těžké dostat do vašich dětí vyváženou a pestrou stravu, protože jsou v jídle poněkud vybíravé? Zkuste novou příručku s názvem Děti vybíravé v jídle, která obsahuje plno rad a strategií a pomůže vám tak rozšířit jídelníček vašeho dítěte.

Do přírody

priroda

Vydejte se na objevné dobrodružství společně s knihami, jejichž společným jmenovatelem je příroda. Poznáte klima a sílu přátelství a zjistíte, jaké příhody lze zažít v lese. A v neposlední řadě se blíže seznámíte s divokou havětí. To vše za doprovodu krásných ilustrací.

Čirá beznaděj

Kallentoft_DivejSeJakPadam_audio

Ztratit někoho blízkého představuje vždy těžkou životní zkoušku. Přijít o dítě je jednou z nejhorších ran, jaké rodiče mohou potkat. Dokud ale není nalezeno tělo, lze stále doufat. A jste-li dostatečně zoufalí, pak nedokážete ani přestat s pátráním. Co kdyby, jednoho dne, někdy, někde?

Román s příchutí slaného vzduchu cornwallského pobřeží

Strazci-majaku-perex

Píše se rok 1972 a v Cornwallu dojde k záhadné události. Z majáku, zamčeného zevnitř, zmizí beze stopy tři strážci. Po dvaceti letech se spisovatel rozhodne tuto událost objasnit prostřednictvím rozhovoru se ženami, které po zmizelých mužích zůstaly.

Četba s hvězdičkou

Smlouva na lasku_Jednou za zivot

Na dnešek jsme si pro vás, milé dámy, připravili dva žhavé tipy – erotickou novinku od Alessandry Torre a romantickou pecku od T. L. Swan. Která si získá vaše srdce?

Daleko od matky, část 2.: Mladá léta

Husek_Daleko od matky2

Josefovi rodiče neměli s jejich skrovnými prostředky rodinný život jednoduchý.

Ženy – hrdinky v nesnázích

zenske-hrdinky-nahled

Dnešní knižní tipy patří ženám, po jejichž boku budete prožívat nešťastnou lásku, řešit rodinná dramata i otázky vlastního štěstí a svobody. Ať už na ně čeká jakýkoli problém, tyto knižní hrdinky se s ním vyrovnají s hlavou hrdě vztyčenou!

Konec etapy

McDonnell_PosledniObjednavky_audio

Někdy nás minulost zkrátka dohoní, ať už jsme ty na pohled špatné věci tehdy udělali z perfektně logického a hlavně chvályhodného důvodu. Jenže, kdo rozsoudí, co bylo, je a bude správně?

Ukázka z knihy Žena obchodníka s příběhy

Zena obchodnika s pribehy_uvodni

Steve Robinson, autor bestsellerové ságy s Jeffersonem Taytem, napsal samostatný historický thriller. Kniha Žena obchodníka s příběhy je temným románem z viktoriánské Anglie o posedlosti a vraždě…