Hygge a polibky

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   11/2018
ISBN 978-80-7565-408-3
Překlad Leckie, Ina
Vydání 1.
Počet stran 312
Vazba vázaná
Formát 135×205
Doporučená cena 298 Kč

O knize

Když se životní plány začnou párat jako svetr, je čas na změnu.
Někdy stačí málo! Změnit prostředí, oprášit ze sebe pavučiny, zachumlat se do deky a užívat si pohodového života. Vykročte štěstí naproti s knihou Hygge a polibky. Opojí vás pohodovou atmosférou už na první pohled. Zkrátka vánoční polibek pro štěstí.
Dokonalá knížka pro pohodu a dobrý pocit – zapalte si svíčku a relaxujte… Kniha pro čtenáře ze všech koutů světa, kteří umějí ocenit dánské umění hygge.
Šestadvacetiletá Bo byla vždy pečlivá a opatrná. I přesto se v práci dočkala výpovědi pro nadbytečnost a životní plány se jí teď začínají párat jako nepovedený svetr. Bo horečnatě shání nové zaměstnání, ale kamarádka Kirsten ji přesvědčí, aby spolu odjely na dovolenou, na chatu její matky postavenou na nejsevernějším cípu Severního Jutska. Bo se zastydí, že o tomto dánském kraji nikdy neslyšela.
„Jaké tam bude počasí?“ zajímá se Bo, zatímco hledá na webové stránce aerolinek letenky. „Mizerné,“ odvětí Kirsten věcně. „Londýn je proti Skagenu středomořské letovisko. A teď v listopadu je tam patnáct hodin denně tma. Ale do Dánska se přece nikdo nejezdí opalovat. Potřebuješ změnit prostředí, oprášit ze sebe pavučiny. A věř mi, ve Skagenu to bude hračka. V tom domě je útulno, i když se venku nedá vydržet, a kromě toho nikdy nevíš, koho dalšího tam můžeš poznat.“
Pár dalších kliknutí a už není cesty zpět. Život Bo začne nabírat docela nový směr.

Doporučení:
Share

Související články