Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže

Kdyz_jde_o_muze_Perex
Anotace této knihy nastoluje otázky, které možná důvěrně znáte. Při cestě do hlubin mužské duše vás čeká nejedno šokující odhalení!

Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“

V této knize, která je určená především ženám, najdete na své otázky netradiční odpovědi. A právě proto si ji jistě se zájmem přečtou i muži. Tato kniha totiž přináší naději každému, kdo již chtěl svou touhu po lásce a porozumění mezi mužem a ženou vzdát.

V knize Když jde o muže se ženám konečně dostává do rukou užitečná příručka, která odpoví na jejich nejčastější otázky o mužích, například: Proč se muži otáčejí za každou pohlednou ženou? Proč se většina mužů raději věnuje práci než vztahům? Proč se mnozí muži vyhýbají agresivním ženám? Proč většina mužů dává přednost čtení novin před důvěrným rozhovorem?

Autor David Deida v této své knize podrobně zkoumá zvláštní mužské vlastnosti, vysvětluje základní rozdíly mezi muži a ženami a nabízí možnost porozumět důvodům, proč se muži chovají právě tak, jak se chovají. Uznávaný specialista na vztahy a vyhledávaný lektor seminářů osobního růstu David Deida vychází ze zkušeností žen na celém světě a odhaluje způsoby, jak ženy mohou využít vlastních schopností k překonání nejčastějších pastí, které ve vztazích číhají. Formou otázek a odpovědí autor v této knize ženám ukazuje, jak vybudovat důvěrný vztah, znovu rozdmýchat vášeň, zlepšit komunikaci mezi partnery i jak si poradit s pracovními a finančními záležitostmi.

Kniha pomáhá ženám odhalit, jak se vyrovnat s odlišností mužů, a dodává jim sílu zlepšit vztahy se všemi muži v jejich životě, a to včetně přátel, otců, partnerů nebo nadřízených. Hlavně jde ale o knihu, která vede své čtenáře do světa porozumění, respektu, lásky a radosti a objevuje a znovu nastoluje toleranci ve vztazích mezi muži a ženami.

 

Když jde o muže

Vydalo nakladatelství Synergie

Autor: David Deida

Překlad: Marcela Dohnalová
Vazba: vázaná
ISBN: 978-80-7370-232-8
Vyšlo: 2013

Přečtěte si více o knize Když jde o muže

 

Jedna z nej nej knih, jaké jsem kdy na toto téma četla. Co David Deida vypisoval pro muže v Cestě pravého muže, tady přehledně poskládat do otázek, které ženy běžně v životě napadají. Na tyto otázky poté odpovídá tak, že se vám začne mnoho věcí skládat dohromady.

Pochopíte, že mužské myšlení je opravdu zcela jiné a rozdíly jsou zásadní.  Není špatné, je prostě jen jiné a jsou oblasti, ve kterých se obě pohlaví vzájemně prostě pochopit nemohou – nebo – musíte pro své vysvětlení použít jiný, mužský, kanál vnímání. Vymyje z vás pocit nepostradatelnosti a viny za slabosti mužů. Někdy žena opravdu nemůže nic víc udělat, ač si myslí, že za neúspěch vztahu nese vinu jen ona.

Deidův styl je naléhavý, ale zároveň laskavý a nelze než hluboce smeknout a poděkovat za knihu, o které bych se nebála říci, že by měla být povinnou četbou pro každou ženu.

Recenze knihy: Synergie Publishing SE, 2013

———————————————————————————————

Nakladatelství Synergie Publishing SE působí na českém trhu již téměř 20 let a za tu dobu vydalo několik stovek titulů v oblasti inspirace, poznání a spirituality. Mnohé z těchto knih se okamžitě staly bestsellery a mezi kmenové autory patří Doreen Virtue, Ciro, Marchetti, Menna Van Praag, Esther a Jerry Hicks, Louise L. Hay nebo David Deida. Množství inspirativních sad vykládacích karet tu tvoří pestrou mozaiku, ze které si vybere každá romantická duše. Pevné postavení má však mezi tarotovými sadami a knihách o tarotech, vše, co se dá označit za klasiku (Crowley, Zlatý tarot) vydala právě Synergie.

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeKdyž jde o muže
Příručka pro milující ženy aneb jak pochopit pravého muže

Deida - David

Synergie Publishing SE, 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>