Zasoutěžte si o příběh plný tajemství a vzpomínek

soutez-sepot-v-bouri
Michal se nečekaně vrací do rodné vsi. Kolik bolestivých vzpomínek tu na něj čeká? Jak se s tím vším hrdina vyrovnává? A co tak děsivého se před lety stalo, že to zůstalo ututláno až dosud? Přečtěte si příběh o životě, který dokáže být nejen krásný, ale i krutý a smutný.

Naděje, ve které se chceme ztratit…

„Pochopíme někdy, jak některý věci, na kterých tak moc lpíme, jsou bezcenný, a ty, kterých si máme skutečně vážit, bereme jako pouhou samozřejmost?“

Po náhodném návratu do rodné vsi Michal netuší, jak dramatické chvíle ho čekají. Musí čelit nejen bolestivým vzpomínkám, ale také se vyrovnat s naprosto nečekaným rozuzlením a odhalením strašlivého tajemství, které po tolika letech vyplouvá na povrch.

„Tohle byla ta nejpodivnější podoba naděje, jakou jsem kdy spatřil. Naděje, ty dvířka v naší mysli, který dokážeme pootevřít natolik, abychom vklouzli dovnitř a pořádně za sebou zabouchli. Naděje, ve který se chceme ztratit. A přesně takovou jsi tu po sobě zanechala…“

 

Šepot v bouři

Autor: Aleš Novotný

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 184
Vazba: vázaná
Vydáno: 11/2021
ISBN: 978-80-271-3438-0

Přečtěte si více o knize Šepot v bouři, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis.

 

logo_Cosmopolis_120x60

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

O autorovi

Aleš Novotný (*1990) se psaní věnuje od třinácti let a románová prvotina mladého autora z jižní Moravy nese název Pamatuj na smrt (Yoli, 2019). Sklízí jedno nadšené hodnocení za druhým, na Databázi knih má stabilně přes 90 %, a na konci ledna si čtenáři dokonce vyžádali dotisk.

Zdroj informací: Chrudimka

 

Vyhrajte knihu Šepot v bouři

Michal se vrací do rodné vsi, aniž by tušil, kolik dramat jej čeká. Bude muset čelit vzpomínkám, šťastným i bolestivým, a zároveň odhalí dlouho skrývané tajemství. Čeho se týká a jak se s tím vyrovná? A pochopí, že některé důležité věci nemůže brát jako samozřejmost?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Šepot v bouři vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Šepot v bouři
probíhá od 25. ledna do 7. února 2022.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Šepot v bouři

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeŠepot v bouři

Novotný, Aleš

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář