Získejte pokračování Hraničářova učně

kralovskahranicarka-nahled
Will přišel o svou životní lásku a jeho další kroky jsou motivovány pomstou. Vysvobodí jej ze zahořklosti, do níž upadl, náročný výcvik nového učně – araulenské princezny? A dokáže se správně rozhodnout, když nastane situace, ve které půjde o záchranu nevinných životů?

Hon za pomstou, nebo nevinné životy?

Po tragické smrti své životní lásky, Will zahořkl a myslí jen na pomstu. Willovi znepokojení přátelé hledají způsob, jak ho odvrátit od temné cesty. Proto mu Halt s Gilanem, novým velitelem hraničářů, přidělí učně, kterého Will nemůže odmítnout. Výcvik vzdorovité a svéhlavé dospívající dívky, araulenské princezny Maddie, je náročný. A když Will na jedné výpravě narazí na bandu zločinců, musí se rozhodnout, co je pro něho důležitější, zda dotáhnout do konce svou pomstu, nebo zachránit nevinné životy.

 

Královská hraničářka

Autor: John Flanagan
Přeložila: Zdeňka Tenklová

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Délka: 11 hodin 7 minut
Vydáno: 2020

Přečtěte si více o audioknize Královská hraničářka, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

 

audioteka.logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan je australský spisovatel, který nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.

Zdroj informací: Audiotéka.cz

 

Vyhrajte audioknihu Královská hraničářka

Willova životní láska zemřela tragicky a to jej uvrhlo do zahořklosti a touze po pomstě. Nový velitel hraničářů proto Willovi přidělí nového učně, aby přišel na jiné myšlenky. Výcvik araulenské princezny je náročný a její vzdorovitost to celé neulehčuje. Jak se s tím Will popere? A když dojde na rozhodnutí mezi pomstou a záchranou životů – rozhodne se správně?

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Královská hraničářka vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Královská hraničářka
probíhá od 17. prosince do 30. prosince 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 stažení audioknihy Královská hraničářka

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKrálovská hraničářka
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2020

Napsat komentář