Zahrajte si o napínavé pokračování série s Kate Marshallovou

soutez-propast-smrti
Soukromou vyšetřovatelku  Kate Marshallovou čeká další pátrání – tentokrát se spojí s matkou zmizelé novinářky Joanny. Podaří se jim případ vyřešit, když budou sledovat stopy z poznámek samotné novinářky? A mají další zmizení dvou mužů souvislost s tímto případem? Co když za vším stojí sériový vrah?

Po stopách vraha…

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá.

Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli.

Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha…

Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI.

 

Propast smrti

Třetí případ Kate Marshallové
Autor: Robert Bryndza

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 368
Vazba: vázaná
Vydáno: 11/2021
ISBN: 978-80-271-2899-0

Přečtěte si více o knize Propast smrti, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. Nezapomeňte si přečíst ukázku.

 

logo_Cosmopolis_120x60

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

O autorovi

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým man­želem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již pro­daly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. Dívka v ledu je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Foste­rovou. I jeho další pokračování Noční lov, Temné hlubiny, Do posled­ního dechu, Chladnokrevně a Smrtící tajnosti se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih.

Zdroj informací: Cosmopolis

 

Vyhrajte knihu Propast smrti

Ve třetí části série se poprvé dostane ke slovu soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera. Tentokrát budou řešit záhadné zmizení novinářky Joanny. K tomu sice došlo již před dvanácti lety, ale její matka se stále nevzdává naděje, že svou dceru najde. Spojí tedy své síly s Kate a vydají se po stopách z Joanniných složek a poznámek. Povede se soukromým detektivům případ vyřešit a zjistit, co se novinářce stalo? Je možné, že pronásledují sériového vraha?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Propast smrti vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Propast smrti
probíhá od 14. prosince do 27. prosince 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 thrillery Propast smrti

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePropast smrti
Třetí případ Kate Marshallové

Bryndza, Robert

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář