Vyhrajte pradávný tarot v moderní podobě

tarot-magicke-pritomnosti-perex
Věštění z tarotových karet je známé už po mnoho staletí a i dnes se těší velké oblibě. Jejich moudro je neměnné, i když se liší naše otázky a doba, kdy je pokládáme. Pro tu dnešní – moderní – se vám budou hodit i moderní karty.

Kouzlo všedního dne

Jak nacházet moudrost z tarotových karet v realitě všedních dnů? Ponořme se do obrázků, ze kterých nás obklopuje hluk ulice, cinkání peněz, křik, chaos, ale i smích, vůně kávy na stolečku a se stmívajícím večerem kočičí předení. Tarot magické přítomnosti si hraje s dnešní dobou, ukazuje nám, co cenného bychom měli vidět za oponou šedivosti všedního dne. Ať už to jsou prchavé a zdánlivě bezvýznamné chvilky, nebo silná uvědomění v obtížných situacích či při setkání s handicapovanými či jinak odlišnými lidmi. Svět je tak pestrý! Uvidíme, jak vypadají novodobá vězení, strachy, ale také obrazy toho, co nás dnes i zítra může přivést na cestu životního štěstí. Naučme se vidět a vnímat magickou přítomnost a moudrost v ní skrytou…

 

Tarot magické přítomnosti

Autorka: Poppy Palin

Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE
Překlad: Kateřina Česalová
Počet stran: 192 + 78 karet
Vazba: brožovaná
Vydáno: 9/2019
ISBN: 978-80-7370-528-2

Přečtěte si více o knize Tarot magické přítomnosti, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových karet: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Tarot magické přítomnosti

I když někdy můžete mít pocit, že je váš život všední, předvídatelný a šedý, stačí se rozhlédnout a zjistíte, jak je svět kolem nás pestrý. Takový jej najdete i na 78 tarotových kartách, které si přes svůj moderní vzhled zachovaly svou pradávnou magickou moc. Vyzkoušejte to na vlastní kůži právě nyní – kniha Poppy Palin vám bude skvělým rádcem do začátku.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou sadu tarotových karet a knihu Tarot magické přítomnosti vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Tarot magické přítomnosti
a sadu 78 tarotových karet
probíhá od 26. dubna do 2. května 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy a karty Tarot magické přítomnosti

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeTarot magické přítomnosti
Objevte kouzlo každodenního života

Palin, Poppy

Synergie Publishing SE, 2019

Napsat komentář