Odhalte, kdo skutečně vládne světu!

Heiko Schrang_Lzi stoleti
Jedinečná kniha spisovatele Heika Schranga před vámi odkryje ty nejhrůznější informace a kauzy, které měly zůstat skryté. Zajímá vás, kdo drží svět ve svých rukou? Čtěte a žasněte!

  • Kteří světoví politici a podnikatelé tahají za nitky v pozadí?
  • Co se stalo s těmi, jež se pokusili postavit nově zaváděným pořádkům?
  • Co skutečně vedlo k válkám v Afghánistánu, Iráku a Libyi?
  • Kam až vede vliv Goldman Sachs a kdo financoval nacisty?
  • Jaké tajemství se skrývá za vraždou Johna F. Kennedyho?
  • Je londýnské finanční City státem ve státě?

Autor pečlivě pracuje se zdroji a předkládá informace, které nahánějí hrůzu, ale měli bychom je znát. Ukazuje, jak současní „vůdci světa“ za přispění médií ovládají běžného člověka pomocí strachu, pocitů viny či závislosti na majetku. Ukazuje však také cesty, jak se z této pasti mocných vymanit a vykročit k pozitivnějšímu a svobodnějšímu přístupu k životu. Knížka, původně autorem vydaná na vlastní náklady, se záhy stala velkým bestsellerem. Je na trhu zcela ojedinělá a zaujme každého, kdo se zajímavá o společenské a politické dění.

 

Lži století

které znají jen zasvěcení

Autor: Heiko Schrang
Přeložil: Daniel Helekal

Počet stran: 208
Vazba: vázaná
Formát: 144×207 mm
ISBN: 978-80-271-0310-2
Doporučená cena: 279 Kč

Knihu Lži století vydalo nakladatelství Grada.

 

Ukázka z knihy

Jedním z nejpečlivěji střežených tajemství, které se nevyučuje na žádné univerzitě, je skutečnost, že americká centrální banka FED (Federal Reserve Bank) není v rukou státu. Jedná se o čistě soukromou instituci založenou v roce 1913.
Celý plán vznikl v roce 1910 na ostrově Jekyll v americkém státě Georgia. Návrh zákona předložený soukromými bankéři (takzvaný Aldrichův plán) počítal se zřízením centrální banky – Federální rezervy. Pod vedením obou velkých finančních skupin Rothschildů a Rockefellerů se podařilo vytvořit centrální banku s právem vydávat vlastní měnu, která se stala zákonným platidlem a za kterou se zpočátku ještě musela zaručit americká vláda. (str. 15)

Prolistujte si celou ukázku.

 

Heiko Schrang

Heiko Schrang GradaHeiko Schrang se narodil v roce 1969 a dnes je znám především jako spisovatel. V roce 2013 vyšla jeho první kniha s názvem Lži století, které znají jen zasvěcení (Die Jahrhundertlüge, die nur Insider kennen), která si vysloužila velkou mediální pozornost a stala se bestsellerem. I díky tomu následoval v prosinci 2014 její druhý díl. Roku 2014 také vznikl na serveru YouTube videokanál SchrangTV, který dnes pravidelně sledují desetitisíce předplatitelů. Heiko Schrang je však také autorem zdarma rozesílaných newsletterů, jejichž prostřednictvím se odběratelé v pravidelných intervalech dozvídají o aktuálních politických a hospodářských tématech jiným pohledem, nežli jak je prezentují média hlavního proudu. Po úspěšných proslovech na řadě mírových demonstrací, mimo jiné též na berlínském Postupimském náměstí nebo před Braniborskou branou, se Heiko Schrang zařadil mezi nejznámější šiřitele osvícených myšlenek v alternativních německých médiích.

Informace a fotografie byly čerpány z ukázky z knihy.


Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLži století
které znají jen zasvěcení

Schrang, Heiko

Grada, 2017

Napsat komentář