Vyhrajte nové vydání prvního dílu deníků puberťáka

tajny-denik-adriana-molea-perex
Originál deníků Adriana Molea vyšel poprvé už v roce 1982 a od té doby s ním jeho radosti a strasti prožívají vrstevníci po celém světě. Pokud i vy máte doma teenagera a ten prozatím neměl s Adrianem tu čest, neváhejte a knihy mu pořiďte.

Co trápí 13 a 3/4 roku starého muže

První díl oblíbené série pro teenagery Adrianu Moleovi už jistě slyšeli všichni. Příhody známého puberťáka plné sarkastického humoru začaly vycházet koncem osmdesátých let v Británii a zanedlouho i zde. Zaujaly od prvního okamžiku, kdy se objevily na trhu, četly se na pokračování, byly zdramatizovány, v divadlech se hrály jako muzikál a staly se dokonce námětem oblíbené počítačové hry. Autorka navíc pokračovala v líčení osudů svérázného hlavního hrdiny až do jeho čtyřicítky, takže čtenáři mohli sledovat svého oblíbence i v dospělosti.

Mladá fronta vydává knihy už počtvrté, tentokrát v revidovaném překladu a nové úpravě. V prvním dílu je Adrian 13 a 3/4 roku starý muž, který všemu rozumí a kriticky hodnotí nejen kamarády a učitele, ale především – jak jinak – své rodiče. Píše si deník, v němž si nebere servítky a jemuž se svěřuje se vším, co ho potkalo. Ke všemu se ještě vážně zamiloval, takže psát má skutečně o čem.

 

Tajný deník Adriana Molea

Autorka: Sue Townsendová

Vydalo: nakladatelství Mladá fronta
Počet stran: 184
Vazba: vázaná
Vydáno: 2/2017
ISBN: 978-80-204-4342-7

Přečtěte si více o knize Tajný deník Adriana Molea, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Nakladatelství Mladá fronta bylo založeno již v roce 1945 a v současné době se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější vydavatelské domy v České republice. Své dobré jméno staví nejen na mnohaletých zkušenostech, ale hlavně na profesionalitě, odbornosti a dynamickém růstu. Tomu logicky odpovídá i pestré portfolio titulů, které vydává.

 

Vyhrajte knihu Tajný deník Adriana Molea

Adrian 13 a 3/4 roku starý muž, který si ve svém deníku nebere servítky a nebojí se kriticky hodnotit nikoho a nic. Navíc se musí vyrovnat s tím, že vztah jeho rodičů se pomalu, ale jistě rozpadá, on sám je tajně zamilovaný do oblíbené spolužačky Pandory, nikdo z okolí nemá pochopení pro jeho uměleckého ducha a to není zdaleka vše. Jak si se vším poradí a jak se vyvinou jeho vztahy, to si můžete přečíst právě nyní. V deníku totiž najdete záznamy za více než rok života mladého puberťáka včetně událostí, které zahýbaly anglickou společností. I o vážných věcech však umí spisovatelka Sue Townsendová psát s nadhledem a anglickým humorem, který provází celou sérii deníků Adriana Molea.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Tajný deník Adriana Molea vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Tajný deník Adriana Molea
probíhá od 6. do 19. března 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy pro mladé Tajný deník Adriana Molea

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeTajný deník Adriana Molea

Townsendová, Sue

Mladá fronta, 2017

Vyhrajte nové vydání prvního dílu deníků puberťáka - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. ilasan napsal:

    Dobrý den, kniha Tajný deník Adriana Molea došla. Moc děkuji, výhra potěší dvakrát – já mám radost z výhry, a doufám, že udělá radost i jako dárek. Děkuji za tyto stránky, kterou jsou i lákadlem pro zakoupení zajímavých knih

Napsat komentář