Získejte návod, jak se ubránit vlastní kočce

Jak-poznat-ze-vase-kocka-touzi-po-vasi-krvi-perex
Pokud sdílíte domácnost s kočkou, tak víte, že tito domácí mazlíčci jsou, například ve srovnání se psy, osobnostmi. Jak se o ně starat vám ukáže mnoho publikací, ale pouze jedna vás naučí rozpoznat okamžik, kdy vás kočka zatouží zabít.

Kočka je osobnost

Jak-poznat-ze-vase-kocka-touzi-po-vasi-krvi-ukazkaExistuje mnoho knih, které vás naučí, jak se o kočku starat. Je ale jen jediná kniha, která vám řekne, jak poznáte, že vaše kočka touží po vaší krvi.

Matthew Inman píše a kreslí pro web The Oatmeal a je autorem řady komiksů, mezi nimiž vyniká jeho kočičí knížka How to tell if your cat is plotting to kill you. Všichni chovatelé a milovníci koček budou souhlasit s tím, že kočky jsou osobnostmi – vyniká to ve srovnání s ostatními domácími mazlíčky včetně psů. Asi i proto jsou kočky námětem tolika skvělých komiksů, stripů nebo kreslených filmů.

Knížka prochází celou řadu témat a situací, ve kterých jistě svého vlastního domácího miláčka velmi dobře poznáte. Ať už vezmete kapitolku Jak se mazlit s kotětem nebo třeba (moje oblíbené) Nápady na dárky pro páníčka, jsou to všechno věci odpozorované ze skutečnosti a dotažené do podoby, která vás skvěle pobaví.

A co víc – naučíte se rozpoznat okamžik, kdy vaše kočka začne plánovat vaši smrt. To bude nejvyšší čas, kdy byste se měli nad sebou zamyslet, najít chyby, kterých jste se dopustili, a pokusit se ještě všechno zachránit. Třeba bude stačit nějaká hračka, víc mazlení se (pokud bude kočka chtít), nějaká dobrůtka nebo omezit nevhodné chování, když vám chce spát na klíně.

 

Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Autor: Matthew Inman

Vydalo: nakladatelství Zoner Press
Překlad: Nikol Barochová
Počet stran: 136
Vazba: brožovaná
Vydáno: 4/2016
ISBN: 978-80-7413-334-3

Přečtěte si více o knize Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Zoner Press. Navíc si můžete prohlédnout krátkou ukázku.

Nakladatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.

 

Ukázka z knihy

Jak-poznat-ze-vase-kocka-touzi-po-vasi-krvi-ukazka-2
(str. 125)

 

Vyhrajte knihu Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Máte pocit, že vaše kočka touží po vaší krvi, nebo dokonce už má rozplánovanou vaši smrt? V tom případě je nejvyšší čas, abyste se rychle pokusili její rozhodnutí zvrátit. Jak? To vám poradí obrázková publikace Matthewa Inmana, u které se navíc také výborně pobavíte. Ve více než dvaceti kapitolách zjistíte, co kočky doopravdy zbožňují, jakým dárkem se jim zavděčíte, nebo jaký je rozdíl mezi tím, když venčíte psa a kočičího spolubydlícího.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi
probíhá od 29. března do 11. dubna 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeJak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Inman, Matthew

Zoner Press, 2016

Získejte návod, jak se ubránit vlastní kočce - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. ladyfromskye napsal:

    Děkuji za dodání výhry, knížku mám již přečtenou – pobavila.

  2. babytka napsal:

    Také děkuji za výhru….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>