Získejte tipy na večeře hotové do 30 minut

Od-pondeli-do-patku-2-perex
Vrátili jste se večer z práce, chystáte se připravit rodině něco dobrého k večeři, ale chybí vám inspirace a tak trochu i chuť trávit dlouhý čas u plotny? V tom případě si vezměte k ruce novou kuchařku Jany Vašákové, která vám ukáže, že to jde i jinak.

Jednoduchá a rychlá jídla na každý den

Pokračování úspěšné kuchařky, kde se dozvíte, jak snadno a rychle připravit večeře na každý den jen do 30 minut. Nechte se inspirovat šéfredaktorkou časopisu F.O.O.D. Janou Vašákovou, která je osobně navařila a otestovala na své rodině.

V kuchařce Od pondělí do pátku 2 vás čeká 70 sezonních receptů připravených z ingrediencí dostupných na našem trhu. Právě jednoduchost jídla a zároveň pestrost v chuti může přinést fantazii do vaší každodenní kuchyně.

 

Od pondělí do pátku 2

Rychlé večeře do 30 minut

Autorka: Jana Vašáková

Vydalo: nakladatelství Mladá fronta
Počet stran: 176
Vazba: flexovazba
Vydáno: 11/2015
ISBN: 978-80-204-3851-5

Přečtěte si více o knize Od pondělí do pátku 2, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Nakladatelství Mladá fronta bylo založeno již v roce 1945 a v současné době se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější vydavatelské domy v České republice. Své dobré jméno staví nejen na mnohaletých zkušenostech, ale hlavně na profesionalitě, odbornosti a dynamickém růstu. Tomu logicky odpovídá i pestré portfolio titulů, které vydává.

 

Vyhrajte knihu Od pondělí do pátku 2

Nejlepší recept na večeři uprostřed týdne je ten, který je jednoduchý, rychlý a přitom chutný. A právě takové najdete v kuchařce šéfredaktorky časopisu F.O.O.D. Jany Vašákové. Všechna jídla sama uvařila a jejich znamenitou chuť otestovala na své rodině. Neváhejte a načerpejte i vy inspiraci na pokrmy ze snadno dostupných potravin, které zvládnete připravit během 30 minut.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Od pondělí do pátku 2 vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Od pondělí do pátku 2
probíhá od 26. listopadu do 9. prosince 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 kuchařky Od pondělí do pátku 2

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeOd pondělí do pátku 2
Rychlé večeře do 30 minut

Vašáková, Jana

Mladá fronta, 2015

Získejte tipy na večeře hotové do 30 minut - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. Adriana Smolíková napsal:

    Moc bych knihu chtela tata chodi pozde domu a nevim co mu mam varit

  2. zurekpetr napsal:

    Dobrý večer, dnes dorazila v pořádku kuchařská kniha Od pondělí do pátku. Děkuji.
    Petr Žurek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>