Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o knihu Bestiář Harryho Pottera

Všichni tvorové a monstra z magického světa pěkně pohromadě čekají na čtenáře v knize Bestiář Harryho Pottera. Navíc zde najdete i samostatný plakát, díky kterému je můžete mít neustále na očích na zdi či na nástěnce.

Tvorové a monstra z magického světa


Bestiar-Harryho-Pottera-ukazkaMozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči – to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera. Tvorové a zvířata, jimiž se hemží knihy a filmy o Harrym, jsou zábavní, velkolepí, děsiví i láskyplní. Jsou stejně různorodí, jako povahy studentů Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Kniha Bestiář Harryho Pottera nabízí zasvěcený a komplexní vhled do fascinujícího procesu, během něhož se podařilo přivést tento zvěřinec v rámci veleúspěšné série filmů o Harrym Potterovi k životu. Detailní profily všech tvorů obsahují vzácné výtvarné koncepty, zákulisní fotografie a tajné recepty filmařů z archivu společnosti.

Knihu doplňuje samostatný plakát s portréty všech tvorů a interaktivní katalog Velkoprodejny Mžourov. Koupě této nádherné sbírky se prostě stává povinností fanoušků Harryho Pottera bez ohledu na věk.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které jeden z vás může vyhrát knihu Bestiář Harryho Pottera.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte lexikon kouzelných tvorů z Harryho PotteraDo soutěže bylo odesláno 2289 tipů.

Kdo vyhrál?

Jana2312 (2289)

Správná odpověď

Která společnost stojí za filmových zpracováním knih s Harry Potterem?
Warner Bros
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBestiář Harryho Pottera ()
Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.