Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Kůže

Jack Caffery má jako policejní detektiv se smrtí mnoho zkušeností. I přes názor kolegů a patoložky se domnívá, že žena nalezená za městem nespáchala sebevraždu, ale byla zabita. Nikdo mu nevěří, dokud jeho tušení není potvrzeno další mrtvolou.

Mrtvola za městem


Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery.

Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stadiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a soudní patoložka tuto domněnku potvrdila. Jeden člověk však stále pochybuje: detektiv Jack Caffery. A pochybnosti se přemění v jistotu, když policejní potápěčka Blecha Marleyová vyloví ze zatopeného lomu torzo psa. Ten pes patřil mrtvé ženě. A před smrtí ho kdosi stáhl z kůže.

Caffery ví, že něco takového by před smrtí žádný sebevrah neudělal. A protože chce kolegům dokázat, že se mýlili, začne postupně pronikat do tajů předčasně ukončeného života Lucy Mahoneyové. A zatímco nalézá temná zákoutí, o nichž neměli tušení ani Lucyini blízcí, začíná se ho zmocňovat podivný neklid. Jako by ho někdo sledoval…

A pak je nalezena další žena, jejíž mrtvola jako by byla kopií té předchozí. Události nabírají rychlý spád. Caffery se ocitá v jejich víru a znovu se přesvědčuje, že každý člověk v sobě skrývá cosi temného: zavražděná žena, majitel starožitnictví, on sám… a také jeho blízká kolegyně.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kůže.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o detektivku pro silné žaludkyDo soutěže bylo odesláno 1667 tipů.

Kdo vyhrál?

Kamil (1669), jaro49 (1671), rebo (1673)

Správná odpověď

Za který ze svých thrillerů získala autorka literární ocenění Edgar Award?
Unesená
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKůže (Hayder, Mo)
Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.