Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Čtvrtá oběť

Obyvatele Pekingu děsí sériový vrah, který své oběti popravuje rituálním způsobem. Nejen provedení samotných činů, ale i totožnost čtvrté oběti vyvolává jednu otázku za druhou. A Li Jen s Margaret Campbellovou musí najít odpovědi co nejdříve.

Rituální vraždy v Pekingu


Druhý případ detektiva Li Jena a americké soudní lékařky Margaret Campbellové.

Margaret se opět ocitá v situaci, kdy musí zapojit své jedinečné schopnosti, tentokrát během vyšetřování série rituálních poprav v Pekingu. První tři oběti kdosi omámil drogami, svázal, označil plakátem s přezdívkou a číslem a nakonec zručně sťal. Čtvrtá oběť byla popravena stejně, jenže se jednalo o amerického diplomata čínského původu. Pro všechny je záhadou, proč se Jüan Tchao po několika desítkách let v Americe vrátil do Pekingu, spokojil se s nevýnosným úřednickým postem a pronajal si byt v omšelé části města – především však proč zemřel stejně bizarním způsobem jako další tři Číňané. Li s Margaret jsou pravdě na stopě, ale zároveň se tím nebezpečně přibližují k vrahovi, který je připraven obětovat kohokoliv, aby své tajemství uchránil.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Čtvrtá oběť.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte druhý případ ze série čínských thrillerůDo soutěže bylo odesláno 1244 tipů.

Kdo vyhrál?

atabana (1245), vanilla25 (1250)

Správná odpověď

Kolik dílů ještě vyjde v sérii čínských thrillerů?
6 dílů
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČtvrtá oběť (May, Peter)
Druhý případ detektiva Liho Jena a americké soudní lékařky Margaret Campbellové. Margaret se opět ocitá v situaci, kdy musí zapojit své jedinečné schopnosti, tentokrát během vyšetřování série rituálních poprav v Pekingu.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.