Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Lincolnův mýtus

Bývalý agent zpravodajské služby je povolán na další životu nebezpečnou misi. Tentokrát jde o příběh, který se začal odvíjet již v dávné minulosti a velkou roli v něm hraje americký prezident Abraham Lincoln. Jakou? To už si pojďte přečíst.

Tajemství amerických prezidentů


Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách?

Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství putovaly od jednoho amerického prezidenta k druhému, až skončily v rukou Abrahama Lincolna. Na pozadí krvavých střetů občanské války se musí Lincoln rozhodnout, jak s třaskavou informací naložit: má zachránit tisíce amerických životů, anebo zabránit tomu, aby se mladý národ nenávratně rozpadl na kusy?

Současnost. Vyšetřování dávných událostí z časů občanské války rozpoutá politickou bitvu mezi Bílým domem a vlivným utažským senátorem. Může s tím nějak souviset únos operativce amerického ministerstva spravedlnosti v Dánsku? Onen muž padl do rukou nebezpečného fanatika, který je posedlý božskou vizí, že právě on má uvést v život slova velkého mormonského proroka… Za daných okolností nezbývá šéfce zpravodajské služby nic jiného, než sáhnout po telefonu a zavolat svému bývalému agentovi do Kodaně.

Cotton Malone se znovu vydává na životu nebezpečnou misi, nad níž se vznáší stín dávného Lincolnova tajemství. Přestává být jasné, kdo je přítel a kdo nepřítel. Jisté je jediné: že v sázce je osud Spojených států amerických.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Lincolnův mýtus.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte thriller odhalující Lincolnovo tajemstvíDo soutěže bylo odesláno 1100 tipů..

Kdo vyhrál?

prokopka (1102), DraLah (1103), a.k (1103)

Správná odpověď

Kolikátým americkým prezidentem byl Abraham Lincoln?
16.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLincolnův mýtus (Berry, Steve)
Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách? Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.