Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Etta a Otto a Russell a James

Představte si, že se jednoho dne vzbudíte, obujete si své nejpohodlnější boty, vezmete do ruky pušku a kousek čokolády a vydáte se na pouť dlouhou více než tři tisíce kilometrů. Proč? Jednoduše proto, že toužíte konečně vidět nekonečný oceán.

Cesta za vůní oceánu


Ettě je třiaosmdesát a ještě nikdy neviděla oceán. A tak si jednoho dne velmi časně ráno vezme pušku, kousek čokolády a své nejpohodlnější boty a vydá se na cestu dlouhou přes tři tisíce kilometrů – z kanadské farmy v prérii až na východní pobřeží severního Atlantiku.

Až se Otto, její manžel, probudí, najde na kuchyňském stole vzkaz. Snad se nezapomenu vrátit, píše Etta. Otto už oceán viděl, kdysi dávno přeplul celý Atlantik, aby mohl bojovat kdesi daleko v jedné veliké válce. Ettě rozumí. Jenomže teď, když je doma sám, musí zápasit se svými démony a těm se jen velmi těžko brání…

Russell se Ottovi celý život snažil vyrovnat a od prvního okamžiku miloval Ettu. Teď trvá na tom, že je třeba ji najít, ať je kdekoli. Rozhodne se opustit vlastní farmu – a je to vůbec první akt vzdoru v jeho životě.

Etta zatím putuje k oceánu a doprovází ji kojot, kterému dala jméno James…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Etta a Otto a Russell a James.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte román o touze splnit si své dávné snyDo soutěže bylo odesláno 1005 tipů.

Kdo vyhrál?

pub9 (1005), hejlenka (1006), ledoo (1006)

Správná odpověď

Ve které zemi Emma Hooperová vystudovala muzikologii?
Velká Británie
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeEtta a Otto a Russell a James (Hooperová, Emma)
Ettě je 82 let a celý život strávila na farmě uprostřed kanadské prérie. Vidět oceán je její největší přání. A tak jednoho rána vstane ještě časněji než obvykle, vezme si… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.